vlasyyyyyyyyyy

Príspevok v téme: vlasyyyyyyyyyy
lussia

chcela by som sa opytat mam suche vlasy dost znicene a farbila som ich asi pred 4dnami na hnedo a pred tym som bola blondyna a nechitilo mi to velmi dobre ako dlho mam pockat aby som ich mohla zafarbyt znova?????????? aby som ich uplne neznicila....ale ja ich musim zafarbyt lebo to vyzera strasne:((( a neviete aj o nejakych dobrych pripravkov na suche vlasy???????

rita

skus si najskor pred farbenim dat farebne tuzidlo a potom nanes farbu,nic sa nestane ked sa zafarbis aj na druhy den,len musis pouzivat pripravky na farbene vlasy!!

poliewoocka

S takymto radikalnym farbenim je nutne zverit sa do ruk len kadernicke.Ak nechces prist o vlasy,vydrz mesiac-dva a potom zajdi za kadernickou.Skus kuru:
Olivovy olej mierne nahrej,pridaj med a vajce.Nechaj posobit co najdlhsie,nahrievaj susicom.Oplachni samponom.Dobre su aj regeneracne kury Gliss kur od Schwarzkopfu.Zajdi aj do kadernictiev.

lilun

farbit mozes najskor po mesiaci, odporucam ti ist ku kadernicke. na suche vlasy je vynikajuca rada loreal absolut repair, dostanes len v kadernictve