Neviem spávať

karolina03

lencok pekne rozpravas (teda pises) mas uplnu pravdu, len clovek si to niekedy nedokaze uvedomit, alebo az ked je neskoro...

pentium

lencok,mas pravdu,ale som uz aj vdaka tomu ststny ze uz mam celkom fajn plet,tak sa zacnem zabavat,a ako hovoris uz konecne zacnem zit.

lencok1

ano takto sa tvori ten zacarovany kruh...a preto...kasli ty na ostatnich, tym urcite tvoje vyrazky nevadia, to je len tvoj osobny pocit, zacni mysliet v prvom rade na svoje zdravie...zacni chodit von, na cerstvy vzduch, rob to co ta bavi, sportuj, behaj, zabavaj sa a vecer si lihaj do postele s pocitom pekne preziteho dna, namiesto toho aby si stale riesil vyrazky ries radsej svoj zivot...a uvidis ako potom vsetko same odide...urcite chces mat raz rodinu, byt zdravy, stastny, tak preto nieco rob...kasli na ostanich, tym je jedno ci si zavrety doma alebo ZIJES a chodis von, je to vtoj zivot, aky si ho urobis taky ho budes mat...Tak zacni konecne zit a zubav sa nejakeho blbeho pocitu menejcennosti kvoli hlupym vyrazkam, tak su a co, je to normalne, nemas predsa lepru, a krasne sa ti raz zahoja, ale nezahadzuj preto svoju mladost...zober to ako ponaucenie od niekoho kto tym presiel a az dnes vidi tie chyby ktore spravil...a ja som ich urobila velmi vela...bud sam sebou a svoje sebavedomie stavaj hlavne na tom KTO SI, ake su tvoje moralne hodnoty a vtedy vyhras!

nir

ani ja neviem spávať ale som aj dosť zdeptana...keď sa mi podarí vyplakať tak zaspím..ale nejde ani plakať niekedy...

pentium

nj,a to si trafila klincek po hlavicke,doteraz som takmer n ikde nechodieval kvoli akne,sportovat som potom tiz tak nemohol.A ako sa mi ma napravit spanok,ked nesportujem kvoli akne???a ako sa mi ma upravit akne ak dobre nezaspavam???