rakovina pluc

Príspevok v téme: rakovina pluc
martin..xx

zdravim..mam 18.bol som fajciar asi 3-4 roky..terza si dam mozno jednu cigaretku za tyzden..ako kedy..niekedy som fajcil aj 15 cigariet denne...ked si dam cigaretku terza pocitujem..bolest v plucah...inak sa tato bolest nevyskytuje vobec...chcem sa opytat...po kolkych rokoch fajcenia v zavislosti od mojho veku..je mozne dostat rakovinu pluc..uvedomujem si ze to nie je sranda..tak chcem tomu predist radsej..dakujem

ethel

Peťulka..úprimnú sústrasť..predpokladám,že si jej povedala všetko čo som ti písala...je mi to velmi lúto:-((((((

petra h

ahoj eethel..maminka nás už navždy opustila..bojovala statočne.no srdiečko ju zradilo...nevládzem písať..mamnka bola môj život.

ethel

Peťka...a má aj niečo od bolesti?Chápem ťa...pozerať sa na to ako trpí milovaný človek a vyrovnať sa z jeho stratou je velmi ťažké:-((Vela ludí stratí svojich blízkych ale musia sa snažiť ísť ďalej..ani tvoja maminka by nechcela,aby si trpela...ak chceš napíš mi na mail: evelina@pobox.sk

petra h

ahoj ethel...no mamina je už vo veľmi pokročilom štádiu rakoviny pľúc.ešte pred dvoma rokmi vážila skoro 90kg a dnes je to ani nie 50kg..viem,že sa jej nedá pomôcť,len keby sa dala tá slabosť stlmiť.ona má už metastázy na obličke,pečeni.proste celé telo..iste ma každý pochopí,keď chcem,aby netrpela..aby nemala bolesti..aby len kludne zaspala..neprajem jej nič zlé,práve naopak.prajem jej,aby jej už bolo lepšie..aj keď bez nej to už nebude život..

RNG

Pri rakovine pluc musim spomenut elagicku kyselinu, velmi ucinny antioxidacny doplnok,davky 2x50 mg denne +
Nachadza sa v semienkach malin jahod,granatovych jablk.
Pol salky jemne rozmixovanych malin obsahuje cca 50 mg. Nerozbite semienka nas organizmus nevie stravit, tj jedenie celych malin je neucinne z hladiska elagickej kyseliny.

RNG

Chemoterapia otravi cele telo, preto ta slabost, slaba obranyschopnost, nechutenstvo atd.
Pomoc na regeneraciu po chemoterapii su rozne adaptogeny, napr astragalus(2x1 gram denne), velke davky vitaminu C a E a hodne vody na odmorenie. Tiez vela enzymov na pomoc odstranit plno uhynutych buniek, ci uz rakovinnych, ci uz povodne zdravych.
Na zvysenie obranyschopnosti prispieva aj zvysenie poctu a aktivity bielych krviniek co sa da stimulovat beta glukanmi(3x400 mg)

ethel

Peťa..a v akom je to štádiu?Vieš,nie vždy sa dá pomôcť zbaviť sa tej slabosti,niekedy je tá slabosť aj z bolesti,vychudnutia,nechutenstva...Najviac pomôžeš psychicky!

petra h.

zdravím..ako to myslíte s tou pečeňou???..neviete náhodou čo pomôže na slabosť??nemyslím tým slabosť po chemoterapii,ale už ku vrcholu tej choroby...neviem ako mám pomôcť...