vaham pred svadbou...

Príspevok v téme: vaham pred svadbou...
lucina

takze pozname sa 2 roky a chce si ma zobrat.vsetko bolo v poriadku vztah ako z rozpravky, az teraz som si vsimla, ze strasne ziarli na inych muzov. pracujeme spolu v prevazne muzskom kolektive a tam sa to zacina. nemozem sa ani ozvat ku kolegom, lebo moj drahy je hned pri mne a normalne pred nimi ma strapnuje ako napr. minule, ked som ukazovala nejake papiere kolegovi, tak prisiel a neodpustil si poznamku ako; nejak blizko pri nemu stojis, co sa tak natahujes ku nemu, chces aby sa ta dotkol prs ci co? chapete, ostala som stat ako nema,nevedela som co na to povedat, kolega a citil trapne tiez a to som mu naozaj verna a s nikym som nic nikdy nemala. a potom doma po praci, to je peklo, nepocuvam o nicom inom,len jeho ziarlivostne vylevy. bojim sa k niekomu ozvat, a vsimla som si ze v praci si uz z nas utahuju... nie som si ista, ci si ho chcem vziat... help

moniqa87

utec co najdalej kym je cas, myslim to obrazne, ked je to tvoj byt tak mu povedz byebye a moze ist za mamickou, si predsa dospela zena ktora si zasluzi uctu a nie len kontrolovanie a zhadzovanie, inak mne to s tym nastahovanim mamy pride ako keby ta aj tymto sposobom chcel kontrolovat

vecernica

HLavne sa nenastahuj k jeho matke.Zazila som to dva roky u priatelovej matky,Vsetko sa zhorsi.Vzniknu minimalne konflikty o umyvani riadu atd, banality a on nebude vediet na ktorej strane ma byt ci na strane matky ci na tvojej.Matka za to pise ,sms,lebo nechce zostat sama, je to psychologicky tlak na teba.Ale aspon sa skor rozidete, ak budes byvat s jeho matkou,ak ti to pomoze ked sa od neho nevies odtrhnut.NIkdy to nikomu neprospelo a je to oskusane.
CO sa tyka ziarlivosti ,rozmyslaj preco ziarli.Chce ta mat celu ,ovladnut ,boji sa ze ta strati..je neisty sam sebou.Skus naopak viac byt samostatna ,a sama ist vecer von s kamoskou ,ozvat sa mu naschval o pol hodinu neskor ako chcce,, telefonuj ked je doma dlho(aj na kamosky vedia byt ziarlivy ze sa im nevenujeme ale telefonatu) a uvidis ako bude reagovat.SI slobodna vo vsetkom.Mna by urazalo keby mi niekto neveril,,to by neveril ani vztahu,a ani mojej laske a,,vztah je hlavne o DOVERE

asdfjklô

no tak ja by som ho na tvojom mieste vykopla z bytu... toto je klasicky pripad. a este, ked pises, ze s nim nie si stastna...

panika

Lucina
vravim Ti z vlastnej skusenosti-odizoluje Ta od vsetkeho a vsetkych.Aj ked je to tazke, otoc sa a utekaj od neho.Nikdy sa to nenapravi, bude sa to len zhorsovat.

asdfjklô

mimi.a: mozno som sa zle vyjadrila, ale ja som to nemyslela tak, ze len kvoli tomu by mala zmenit zamestnanie, aby ju tam nestrapnoval, ked spolu stale chodia...

Stainless

"chape, ze si tu chcem uzivat s inymi ked nie je doma."
Tak to je uz ozaj debil. Chory clovek.
Povedz mu, ze ho ides poslat do riti, daj mu 3dni ultimatum, potom dovi dopo.

Stainless

"chape, ze si tu chcem uzivat s inymi ked nie je doma."
Tak to je uz ozaj debil. Chory clovek.
Povedz mu, ze ho ides poslat do riti, daj mu 3dni ultimatum, potom dovi dopo.

lucina

tak a teraz to prehnal. mam svoj byt,ktory si splacam a byvame spolu. navrhol mi aby sme od februara byvali s jeho matkou,ktora po smrti jeho otca ostala sama. vravela som mu ze som dost stara na to aby som byvala s rodicmi, ved preto som si ten svoj byt kupovala,a on na to, aspon nebudes sama ked budem robit opacne ako ty a mama ti moze vo vsetkom pomoct...ale ja som rada sama obcas a som rada panou sama sebe v domacnosti, co som mu aj povedala a on na to ze to chape, ze si tu chcem uzivat s inymi ked nie je doma. chapete? toto nie je normalne, a jeho mamka mi stale vypisuje sms aby sme to spolocne byvanie predsa len skusili, ze to bude super a ze nechce byt sama.pohadali sme sa a on odisiel do prace.ja vazne nie som s nim stastna

mimi.a

asdf...:)) no, ak sa s nim nakoniec rozide.. co podla mna casom urobi a ten fesak jej bude robit zo zivota peklo, potom sa to da riesit bud pohovorom s nadriadenym alebo odchodom z prace.. lenze aby odchadzala kvoli tomu, nech ju neponizuje pocas ich vztahu, to je podla mna malo. Bude jej to robit doma, v obchode, na ulici.. tym sa nic nevyriesi. A ver, ze viem o com hovorim. Mne raz odniesol znamy tasku s nakupom, lebo videl, ze ju ledva vleciem a ten moj lumen vybehol na ulicu a nie aby mu podakoval ale zacal tam vyrevuvat, ci sme si to spolu uzili.. Tolko k teme vztah so ziarlivcom. A nemal na to ziaden dovod. Ja by som to uz po mojich skusenostiach neriesila ziadnymi recickami, ono je to nanic. Povahu mu to nezmeni, mozno sa bude chvilku ovladat ale nakoniec sa aj tak vrati do svojej koze.. Aj ten moj bol chvilku O.K. a potom ma raz strieskal ako zito.. no, naozaj si svoj zivot viem predstavit aj lepsie.

bebe8

absolutne nerozmyslaj,radsej zahod 2 roky zivota,ako cely zivot!so ziarlivcom je velmi tazky zivot.nemozes mu byt ako jeho majetok.ked ti robi taketo sceny pred manzelstvom,co bude robit,ked budete svoji?bude ta uväzovat o nohu stola,aby si nikam nesla?vrat sa radsej z kratkej cesty,kym je cas.