nestastna pokozka hlavy.. :(..poradte..

Príspevok v téme: nestastna pokozka hlavy.. :(..poradte..
ataeb

ahojte
chcela by som vas poprosti o pomoc a rady ci uz domacich receptov alebo originalnych pripravkov. pred zopar mesiacmi ma zacala svrbiet pokozka hlavy.. nevenovala som tomu pozornost lebo to bolo len obcas.. no cim dalej to pokracuje viac a zacali sa mi tvorit lupiny. nikdy som ich nemala (mam 21rokov) preto neviem co na nich.. pouzivala som brezovu vodicku aj zihlavovu no nezabera to. chcem vas poprosit o typ na sampon alebo nejaky pripravok alebo hocico co vam pomohlo.. pretoze uznajte.. zacat skusat to mnozstvo samponov ze ktory naozaj ucinkuje nie je sranda..agresivne pripravky ako napr. nizoral nechcem pouzivat pokial to nie je akutne..pokial som vlastne neskusila nic ine. aj vo vseobecnosti sa mi nejako zacali kazit vlasy.. neviem ci je to nejaky nedostatok vitaminu.. no je to frustrujuce kedze nikdy som tieto problemy nemala. dakujem vam za ochotu a za snahu pomoct. peknu den

miroslava36

Nabeh na tu proriazu alebo ako sa to vopla al.dermatitida, neviem neda sa to liečiť, ale da sa to zmierniť,používaj napríklad EUCERIN na citlivú pokožku hlavy s lupinami al.tak nejak, fakt to pomaha, ma to aj moja mama.