neviem co mam s nimi robit...

Príspevok v téme: neviem co mam s nimi robit...
eye

mam taky problem...
mnohi si pomyslite ze to ani nie je problem ale mna to momentalne dot trapi...
mam 15 a ide o to ze v poslednej dobe po mne idu dvaja chalani-moj spoluziak a o rok starsi.....neviem co sa im stalo lebo doteraz som bola s nimi len kamaratka ale teraz by chceli byt stale so mnou ,ziarlia jeden na druheho...obaja su dost oblubeny na skole cize sme stale predmetom klebiet ci uz s jednym z nich chodim alebo nie...na konci roka pojde nas rocnik aj ti starsi na vylet do talianska..a obaja sa ma pytali ze ci tam pojdem a ked som povedala ze hej tak sa tam prihlasili aj oni..ale ja sa bojim ze tam to bude este horsie...uz som sa s nimi rozpravala nech ma nechaju aj dychat chvilu ale zachvilu boli zasa pri mne ..akoby superili kto ma skor dostane ..co mam robit?..prosim len normalne odpovede a nie ----
dakujem

ticho

povedz im narovinu vsetko (dobre je tiez stanovit im pravidla ) , ak sa im to nebude pacit tak sa ma nich kludne mozes vykaslat, pretoze ti za to nestoja. musia totiz pochopit,ze ty si ta hlavna a ze tym co robia iba ty sa trapis a stresujes a neviem este co. Oni to pochopia len im treba dopriat casu. (ja som mala podobny problem s byvalym a terajsim)

eye

mna aj napadlo ze sa stavili a pytala som sa ineho kamarata ze ci nieco nevie a on povedal ze bol s jednym z nich a ze sa o tom bavili a ze ten mu povedal ze sa mu fakt pacim a ze preto sa tak hada s tym druhym stale lebo si mysli ze ten by ma len vyuzil...ja neviem...tusim kaslem na oboch...:(

kukuk

ja by som im neverila, pretoze sa mohlo stat, ze sa stavili, ktory ta dostane ... mne sa to stalo hehe :) a dokonca to boli dvojcata chalani! :D takze, skus pockat na niekoho ineho, alebo kym dospeju ... ci uz ty alebo oni ... neber to ako urazku ;)

eye

ja ich nedokazem ignorovat lebo su to fakt zlati vtipni chalani ale lezie mi na nervy ich ustvicne predbiehanie sa kto pojde so mnou na obed s kym pojdem cez prestavku von..stale sa upodozrievaju ze jeden z nich je so mnou viac...ja neviem co si mam o tom mysliet..ale bavit sa s nimi nechcem prestat lebo su inak strasne super ..vlastne ako tak rozmyslam tak su super pokial nie su spolu...a nie nemam o ziadneho z nich zaujem v tomto smere...

dadka

juuuj, to je typicke spravanie chalanov-pubertiakov. chcu si stale dokazovat ze ,,na to,, maju. proste sa na nich vykasli, neodpisuj im, nevsimaj si ich, len sa odzdrav ak sa oni prvi pozdravia. ich to casom prejde...