akné

dlia

ja mam s akne dost problemy a na nose mam velke pory a na chrbte aj vpredu vela jazviciek, ku koznemu chodim a mam na to vselico aj antibiotika, ale stale mi to neprechadza, mozno je problem len v tom, ze si to vela vytlacam, ja neviem. Bolo by z krvi vidiet, kkeby sa nieco zle dialo? dakujem za rady

pentium

dila,netreba prehanat!!!aj ja som taky ze ked mam nejaku vyrazku ihned sa jej musim zbavit a zacnem si to ja sprosty vytlacat.podla mna pokial tie vyrazky nie su na viditelnych miestach,ako je napr.tvar,tak ich treba nechat na pokoji,radsej nevytlacat.A ked sa budu tvorit viac ,tak by som zasiel za koznou,inak aj ja som objednany na zajtra co sa tyka akne,mam len slabe prejavy,ale chcem sa toho uplne zbavit.

dlia

ved chodim ku koznej, lenze ja som taka hlupa, ze si neviem prestat vytlacat hocico, aj ked to je len male, mne to proste hronze vadi, ja viem ze to je hlupe, a snaim sa to nerobit. ja som ale myslela ci nemam ists na nejake vysetrenie, ci nemam rakovinu, lebo sa toho bojim, alebo to uz je neskoro?

pentium

dila radsej chod ku koznej,nevytlacaj si to,najma ked to mas na takom citlivom mieste ako su prsia.jednoznacne zajdi za odbornikom.

dlia

mam sa teraz moc bat a ist na nejaku kontrolu alebo vysertrenie k doktorke ohladom toho? ku koznemu chodim, a co sa tyka porevencie s prsiami tak jedine co ma gynekologicka pozrela , ale aj tak iba tak zbezne prehmatala, mam ist este na nejkae ine vysetrenie prosim?

pentium

netlac si ich,ihned zajdi za koznou(myslim v najblizsej moznej buducnosti),predpise ti skinoren,alebo nieco na to.Zbytocne si ich nevytlacajaby sa ti nakaza este viac nerozsirila.