Bolesti v podbrušku

Príspevok v téme: Bolesti v podbrušku
livia

Už vyše týždňa mám bolesti v podbrušku (také ako pred menštruáciou, ale tá mi skonšila pred týžňom). Mala som tie bolesti aj pred tým, ale pripisovala som to blížiacemi sa príchodu menštruácie, ale tá už dávno skončila a bolesti pretrvávajú..bolia ma aj kríže a takisto mávam časté nutkanie na močenie. Čo to môže byť?

cicina

jancecka: dakujem za odpisanie..ale ked mi idu robit krvny obraz zamerany na traviace ustroje a na pecen..nieco take....ale nie na gynekologii.aj tak sa to da zistit?

jancecka

cicina, dá sa myslím, lebo mala som takú možnosť, akurát že to v Topoľčanoch nerobia,ale nie som si istá,nemám to z dôveryhodného zdroja

jancecka

michala, ja mám zhrubnuté a už aj neprechodné vajcovody, neplodnosť hej, ale je tu možnosť, umelé oplodnenie

abia

Uz asi treti den mam hrozne bolesti v podbrusku a taktiez ma bolia krize. Prvu noc som len prelezala v krcoch ani tebletky od bolesti nepomohli.
Ta bolest je silnejsie ked urobim prudky pohyb alebo dviham nieco tazke.
Som v zahranici a tu je sa umenie dostat ku gynekologovy prosim poradte co to moze byt a ako to liecit.
Dakujem Andrea

michala

Ahojte,
ja mávam dlhodobejšie bolesti v podbrušku na ľavej strane, po styku, pri silnej gume na páse atď. Teraz držím v ruke výsledky od lekárky- ureaplasma a mycoplasma, vraj mi to spôsobilo zhrudnutie vajcovodu, alebo niečo také, nikdy som to nemala, môže to spôsobiť aj neplodnosť. Mám poriadny strach....

suzana

Ahojte, vie mi niekto poradit ak niekto nahodou navstivi tuto stranku a ma s tym niejake skusenosti. Mam taky problem, ze hned po pohl. styku mam bolesti v podbrusku ako pri menstruacii, a pretrvavuju aj nasledujuci den, a bielo krvavy vytok, zacala som brat antikoncepciu, beriem ju 8 den a len teraz som tiez zacala sexualne zit. Partner mal pre istotu aj kondom))) dakujem

lucynka123

Dobry den....bola som s mojim priatelom pred 8 dnami...mali sme ochranu,ale kondom sa pretrholv polke, este nebol...potom sme vzali novy a tam sa spravil....mam strasny strach....robila som si uz testy a vysli negativne..vzdy rano...pobolieva ma podbrrusko..moze to byt zo stresu???