Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cysta na vajecniku

Príspevok v téme: Cysta na vajecniku
ciluska

Ahojte, ma niekto skusenosti s cystami?
Bola som prijata na chirurgiu podozrenie na slepe crevo. Pre istotu ma poslali na gyndu. Lekar oznamil ze mam cystu na pravom vajecniku velkost 40 mm odporucil aby na dalsi den prelozili na gyndu. Nestalo sa tak lebo som v noci zvracala. Pri kontrole o 2 dni mi iny lekar zistil zvacsenie cysty no povedal ze nemusim byt prijata na gyn. oddelenie. Co si o tom myslite?

Súvisiaci obsah

RNG

hormonalne hladiny sa prirodzene daju zmenit aj potravinovymi doplnkami, nie len otehotnenim.(yam,senovka grecka pripadne pupalkovy olej, damizna, black cohosh, Dong Quai)

orchidea84

ahoj, lekár mi povedal, že operovať to nebudú, vraj je to malé, mám prísť na kontrolu za 3 mesiace, že potom sa uvidí, môj lekár a aj ten čo mi robil sono mi povedali, že najlepšie pre mňa by bolo, keby som otehotnela, lenže s priateľom sa nám nedarí, tak neviem čo bude

jaLENja

Endo cysta je cysta s obsahom krvi alebo čokoládovej tekutiny vo vnútri. Ale taká to cysta sa dá s určitosťou zistiť až pri LSK, inak na ultrazvkuku to nerozozná každý lekár. Čo teraz idú s tebou robiť ďalej? Pôjdeš na operáciu, alebo ťa budú len sledovať? Cysta ešte nie je veľlá, väčšinou sa rozhodnú pre laparoskopiu keď s abuď náhle zväčší alebo má už nad 5 cm.
Držím palce, aby tam dole bola iba tá jedna cysta a zbavila si sa toho.

orchidea84

ahojte babenky, dnes mi zistili na vaječníku endometrióznu cystu o priemere 23mm, naviete mi niekto vysveliť, čo je to zač? ďakujem

milagrosss20

ahoj...vidim ze tu mate skusenosti s cistami...dnes mi zistili ze mam 4 cm cystu..hned mi dali lieky a to DUPHASTON a aj injekcie akesi s vytaminmy...no a nemam ani sajnu aka to je cista a ako je pravdepodobnost ze nie je to vazne...a ze kedy nastava to operacia...dakujem za odpoved

babulienka

po 5 mesiacoch uživania antikoncepčnych tabletiek mi lekar zistil cystu na vaječniku o velkosti 3cm.navrhol mi na to ine antikoncepčne tabletky.nemam žiadne bolesti ani ine priznaky.je možne aby mi po novej antikoncepcii cysta zmyzla?

monica258

ahojte vedel by mi niekto odpovedat?asi pred rokom som bola na gynde,lekar mi zistil cystu,dal mi tabletky ktore so douzivala ale medzicasom som odisla do anglicka takze som nemala vela casu chodit na sk k mojmu lekarovi,mala som mierne pobolievanie podbruska,tak som sla na prehliadku tu v anglicku,lekarka povedala ze som v poriadku tak som to neriesila,lenze teraz mam partnera a vypada to tak ze som tehotna,teda mam priznaky,ale ne som si ista,ci by to mohla byt zase cista a ci je v poriadku ked by som bola tehotna,dakujem za odpoved alebo radu

jaLENja

Onkomarkery ale aké? CA 125? niekedy bývajú zvýšené pri endometrióze, alebo aj pri samotných cystách. Spýtaj sa doktora, nech ti to vysvetlí.

dadenko

ahojte ja som bola vo stvrtok u gynekologicky a mam cysty dve na lavom vajecniku.nie su velke,ale su ...to je este v pohode,brala mi onkomarkery
a ked som volala kvoli vysledkom,mala som ich zvysene vraj iba trosku,ale bojim sa moc:( menzes mi meska dva dni,co sa nikdy nestalo a prsia mam ako kamene a bolia ma neskutocne:(moze to byt aj kvoli tym cestam? mate niekto takuto skusenost? aj s tymi markerami? dakujem

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.