HPV virusy u muza

marioneta

....Wartec... krém, je priamo určený na odstraňovanie kondylómov, Dá sa objednať v lekárni bežne bez predpisu. Treba dodržať návod na použitie.:-)

Brona122

ahojte

pred tyzdnom som si nahmatala vyrastok medzi nohami a tak som sla ku doktorke a ta mi povedala ze mam HPV INFEKCIU....skoro ma drblo lebo mala som len 6 partnerov a to mam 22rokov a sexovat som zacala od 15 skoro ale tak sama enviem odkedy som to mala a od koho..

No a predstavte si ze doktorka ma poslala OKAMZITE NA OPERACIU....
bola som si vybavovat vsetky predoperacne papiere, ARO,INTERNE ATD pretoze zakrok sa robil v narkoze.... a uz mam po tom... no a partner si tiez nieco nahmatal ideme ku koznej a jedine ako sa toho zbavite je len chirurgicky to odstranit !!! maste su hluposti lebo mozno vam to zmizne ale vati sa to spat!
Mne to robili tiez v podstate chirurgicky akurat som musela byt v narkoze .... cize asi tak...

Niekto123

Sex s ochranou nikomu neuskodi, nie menej je dolezite uz nase deti poucit o moznych nasledkoch nahodnej, nedajboh nechranenej sexualnej skusenosti. Ja som bola tak vychovana, za 34rokov mam jedineho sex.partnera, nic nelutujem, praveze mam pocit, ze si niektori znami zivot pretrtkali naprazdno... nechcem nikoho hodnotit ani kritizovat, ale dvakrat meraj a raz rez uz mnohym zachranilo kozu. Vzdy lepsie ako pocut "Ano, pan XY, ten test na HIV bude o tyzden, pekny vikend prajem..."A Myslime na max., ake najhorsie nasledky moze mat nase nezriadene sex.chovanie, to si myslim je dost dobry dovod siahnut do vrecka, ci penazenky...po prezervativ!!!

RNG

Citral(tj nie citrat) je latka obsiahnuta v roznych olejoch, od limetkoveho a citronoveho az po velmi silny zdrojm, tzv citronova trava/lemon grass oil. Je to antiviralna a protirakovinna latka vo forme oleja.
Najdes ho napr ako tekuty z firmy NOW, kde v tomto Lemon grass oleji je az 70% citralu. Chuti a voni citronovito, z toho je aj jeho meno.

RNG

Monolaurin sa vyraba z kokosoveho oleja zmiesaneho s glycerinom a zahreje na 80 stupnov celzia po dobu 5 hodin. Tak sa cast triglyceridov v kokosaku zmeni na monoglyceridy.

Samozrejme to dostat ciste aj cez internet, napr z firmy
inspirednutrition.com Je to antibakterialna , antiviralna a protiplesnova latka, davka je 2 x 5 gramov, prichadza s davkovaciou naberackou.
To iste je na internete, ale ovela drahsie pod menom Lauricidin

trumpetka

Prosím poraďte mi, kde by sa mal ísť priateľ vyšetriť či má HPV? Mne to gynekológ oznámil len nedávno a chcem si zistiť či to nemá aj priateľ. Môj gynekológ tvrdil, že priateľ sa nemusí preliečiť, no čo som čítala rôzne portály tak tam sa písalo, že áno. Tak prosím poraďte mi kam by mal ísť?

Pety

Nerozumiem ani ja tomu... dakujem za odpoved a sledoval som aj ten monolaurin a citrat... monolaurin je kokosove mlieko takze asi 2x5 kvapiek a citrat su tabletky takze as 2x5 gramov je to tak? Skusim si objednat tieto dve veci na imunitu a aj indol3c... dufam ze mi to pomoze a urcite zmenim moju koznu

RNG

Antiviralne dopnky sa mozu vsetky bez problemov kombinovat na zvysenie ucinku a berz obav o skodlive postranne ucinky chemickych patentovanych liekov.
Len necakajte, ze vam ich spomenie alebo dokonca predpise bezny lekar, ktory sa o nic nic v skole neucil. Cest odvaznym vynimkam medzi lekarmi, ktori sa samovzdelali v alternativach a odvazia sa napriek hrozbe zdravotneho monopolu tieto prostriedky na sebe a rodine pouzivat a ti najodvaznejsi aj na pacientoch.

Pety

A este sa chcem spytat ci mozem pouzivat aj ten indonal aj indol3c aj silverex... je to mozne vobec pouzivat viac tychto liekov naraz? Dakujem