vaginalne bradavice

leila

Ja som mala tiez 2 bradavice a zistili mi HPV tak som chodila na tie vakciny - nedavno som bola na 3. - poslednej. Jedna bradavica zmizla a druha nie - no je malicka, telovej farby a mam ju v zahybe na stehne. Dufam, ze vakcina zaberie a nebudem mat vacsie problemy :) samozrejme treba chodit na prehliadky, aby sa aj zaciatocne stadium dalo podchytit. A co sa tyka povodcu tych bradavic - neviem od koho to mam lebo u partnera nenasli povodcu a s nikym inym som nespala...

jabe

veronika, ked to mas ty tak mozes byt 100% ista, ze to ma aj tvoj frajer. niekto ten virus ma neviem kolko rokov, a nema bradavice a zrazu ide k lekarovi, a zistia ze ma rakovinu. to mozes byt rada ze mas bradavice aspon mozu sledovat a davaju vacsi pozor. ja mam uz rok stale chodim na kontrolu, zatial mam dobre vysledky. ja som brala aj vitaminy su drahe, da sa kupit v lekarni.opytaj sa. a teraz som bola aj na ockovani, tiez musis plati, jedna stoji okolo 4500 a musis dostat 3 injekcie. moje bradavice zmizli po mesiaci a frajer to ma az teraz po roku pradavice, ale virus ma uz od prvej chvily co sme boli spolu.kondom moze chranit ked este ani jeden z vas nema virus, ked to mas ty alebo on bez naznakov, tak ti nepomoze nic,iba dufat ze nebudes mat rakovinu. toho sa uz nikdy nezbavis to ti povie aj lekar, a neexistuje nic cim by ta mohli uplne vyliecit. viem ake to je.

beruska

da sa rakovina krcku maternice zistit aj z odberu krvi??
mala som robeny odber krvi ale neziadalo sa zistit rakovinu ale tehotenstvo... dalo by sa toho zistit ci mam rakovinu krcka maternice?

sibalka

no ja to mam bud od partnera, alebo v dosledku oslabenej imunity a genitalnych bradaviciach sa viac doscitas na stranke www.primar.sk, kde si vyhladas tuto temu.tam su priznaky, liecba, prenos a podobne.

diiida

sibalka mohla by si tie vyrastky presnejsie opisat a aj presnejsie urcit lokalitu..a z coho to mas a ako dlho to mas? dakujem za odpoved

sibalka

no ked to je to co vravim tak bradavice su prejavom HPV virusov kukni www.hpv.sk sa docitas, ale ak to je toto treba to liecit cim skor.

sibalka

ja sa teraz na ne liecim drobne vyrastky telovej farby velkosti spendlik. hlavicky mozu byt aj vacsie.su bud vonkajsie alebo vnutorne v posve . musis k lekarovi, da ti mast, roztok, kt. to budes potierat, alebo ti to vypali.