RNG, par otazok na vas.....

RNG

Branie zinku je nalepsie ked rozlames(rozkrojis ) 50 mg tabletku na viac kuskov a beries postupne cely den
Koloidna strieborna voda pomohla mojmu bratovi proti helikobakteru, pil 5x30 ml(5x2 polievkove lyzice) 10 ppm denne. Ak mas 6.5 ppm, pi 5x3 lyzice denne.
Doba potlacenia je zhruba 3-4 tyzdne. Najlepsie na prazdny zaludok.

ciro

georgina,
helikobaktera vyzenies koloidnym striebrom. Aby sa ale potom znova nerozmnozil, musis posilnit imunitny system - selen, zinok, vitamin C, beta glukany, antioxidany, chlorella, spirulina, laktobacily, atd...vyber je siroky, pripadne vyrazna zmena stravy s vela kvalitnym (bio) ovocim, zeleninou, strukovinami, orechami, menej masa a mliecnych vyrobkov. ked uz maso, tak kuracie alebo ryby ale s mierou

RNG

Ako a kolko je v nich hypericinu?
Ja som odporucal davkovanie vzhladom na standardizovany obsah hypericinu 0.3%, 1/2 az 3 gramy, nemecki lekari pouzivaju preparaty(predpisove lieky...) s 0.6 az 1 miligramom hypericinu niekolkokrat denne, moje odporucanie je teda trochu vyssie ako ich, ale mam to zo skusenosti mojej manzelky.
Jej 300 mg kapsula(obsah 0.9 mg hypericinu) nestaci, zoberie ich 2-3 niekedy a aj 3 krat denne pod prilisnym stresom,zase niekedy nic nezoberie cely tyzden.Zrejme si to treba individualne vyskusat a brat podla potreby.