Sex

garfas

no to jablko este dobre. Ale byt tebou a po tom dnesnom pomaranci by som neriskoval a urychlene zasiel ku gynekologovi!

fgf

kacenka neboj sa neotehotnel som, ale dnes som mal pomaranc a nahodou som prehltol kostku...asi vo mne vyrastie pomarancovnik :)

garfas

nj tak to je fakt strasne ak je to pravda. Ale s tym poctom prispevkov tam uz radsej nechodim lebo chudak dievca bude mat s tym mnozstvom nazorov ete vacsi problem pretoze ked kazdy napise co si mysli je tazke vybrat si to dobre. Sto ludi sto chuti...

kacenka1919

mozno neotehotnie ten s tym jablkom, len by som si davala stransy pozor aby mu v zaludku nevyrastla jablon :)
a aaano viem, ja rychlo pisem a potom to neviem po sebe ani ja citat, nie to ešte vy :D
ale niekdy su tu naoozaj od veci temy, man sa len dotkla dnes ta tema, ze je holka tehotna a chce si sama urobit potrat ze to nikomu nemoze povedat, lebo by jej neveril..je mi jej luto, ze akoby nemala rodicov, a priatelov, ktori by jej verili

garfas

jj presne tak. A ty pis pomalsie alebo chod na doucovanie slovenciny xD (nj uz som trapny viem) Netusim preco sem ludia pisu zo srandy,len je tu tazke rozlisit co je sranda a co nie. Vies uz som ti videl otazky typu - som tehotna ked sa mi vystriekal do ust? som tehotna ked ma prstoval? tak sa necuduj ze isty clovek ktoremu to uz dost liezlo na nervy spravil temu: jedol som jablko, mozem byt tehotny??? .....

kacenka1919

to je pravda, este asi rped pol rokoms a top celkom dalo,a el casoms a to tu fakt zmenilo na zverinec, vela info je na nete a ked ma neikto vazny problem tak sa aspon snazi si to tam najst, je pravda. ze by som cakal, ze tu budu nejaki odbornici, kroti by nas utvrdili o nasich predstavach....tioez nechapem preco sem napr. neikto pise zo srandy.... neviem ci en chaln chce vazne ,,pichat,, so svojou matkou,a el najprv by si mla zajts za psychologom, alebo psychyjatrom

garfas

toto forum nikdy neplnilo svoj ucel. Polka ludi sa sem chodi bavit a druha polka je tak vymleta ze nevie kde je sever. Keby to bolo seriozne forum nevhodne temy a prispevky by boli mazane, aspon raz za cas by sa tu objavil prispevok administratora alebo odbornika, nebolo by to vsetko o tom ci je dajaka baba tehotna a otazky typu "neviem si vyhonit" ale zverejnovali by sa tu vazne otazky a nejaki odbornici by sa snazili pomoct. Nieco ako zajst anonymne k lekarovi. AJ JA SA SEM CHODIM UZ LEN BAVIT , aj ked z casu na cas su tu vazne problemy o ktorych sa da diskutovat.

gill

nech si vezme aj rovno cely domaci zverinec :D kkz toto je ina otazka akoze posukat mamu no chlapce daj sa liecit sa mi zda ze uz si tu niekto robi prdel z tohto fora uz asi ani neplni ten ucel co plnit ma

alina

nechces si dat rovno grupac s celou rodinkou? sestra, brat, tatko, mamka, ak nestaci zavolaj si aj dedka, babku... ty uchyl!