Ako sa bozkávať

chalan

ahojte mam 12 a chcel by som sa spitak ako sa naucim bozkavat lebo kazdy mi hovori ze to je lahke a tak... ale ja neviem co mam robit plis poradte mi

cmukinka

AHojte....tak ja som tiez si myslela ze bozkavanie je enjake extra tazke vlastne:Dtreba nechat iniciativu na tom druhom a vsetko je v pohode...prvykrat sa mi to zdalo kus trapne ale potom uz to bolo uplne v pohode nic natom nieje......a to mi verte predtym som sa tak bala ze jake trapne to bdue alebo co

chalan

dobry den prosim vas poredte mi moja frajerka sa chce somnou boskavat ale ja to nieviem co ma stravit prosim poratde mi

miren

ahojte! ja len, ze ci si myslite, ze moze nastat problem pri bozkavani, ak on ma o MOC vacsie pery (no vlastne myslim usta) ako ja (aspon na pohlad sa mi to tak zda)....nemate nahodou nejake skusenosti.. poradte prosim

fredi

mam 14 a moj priatel ma stale napada aby sme sa bozkavali ale ja mu vzdy poviem ze nie lebo neviem ako sa to spravne robi a ci daco nepokaslem pomoztemi fakt neviem co mam robit

aurika

poradte prosim: a to aj baba ma dat chalanovi do ust jazyk pri bozkavani? Ja sa bozkavam s chalanom /sme v zaciatkoch/ ale nemam odvahu a neviem ci mam vobec aj ja vklznut jazykom do jeho ust a co potom??? DAKUJEM za mozny postup v bozkavani po vasich radach.DAKUJEM.........................

danco

mam 13 rokov a prvu babu chcem snou bozkavat len nwm ako bo nemam skusenost ale ona ano poradte dik piste aj na icq433884683