Do kolkych rokov rastu prsia?

alina

takze mamina ma obrovskeee :D ale ona je po styroch detoch a je prilis "tlusta" tak je to tym, babka nevem nejak som si nevsimala ale to sa neda urcit babke... ale tak celkovo do kolkych rokov by sa mali vyvijat zenske prsia? do 20tky? alebo kratsie?

mimaaaa

mne zacali rast po 18ke a su z nich trojky :D krasne a pevne =) takze kluuud,nic nie je stratene,vsetko zavisi od toho kedy sa to pobláznia hormony...ked si este vo vyvoji tak nedrz ziadne diety!!!!ja so to robila tak mozno preto take omeskanie.a nestresuj sa to rastu nepomaha.prave naopak

barbinka

Pozri sa aké má prsia aj tvoja mamina, alebo babka. Ak majú obidve malé, tak zrejme aj ty budeš mať. Ale možno sa ti zväčšia aj tou antikoncepciou.

barbinka

alina: Tak mne začali rásť asi tak okolo 14 rokov, teraz mám 24. Ja mám dvojky prsia, také akurát. Ja teraz beriem yadine už rok a troška mi podrástli. Ja neviem, či to môže aj antikoncepciou( ale zrejme áno, však každá je iná, aj keď ony sú už skoro všetky nízkohormonálne). Ale tak skús ešte počkať nejaký čas a ber tú antikoncepciu, ale keď si chudučká a ešte keď máš k tomu náhodou aj genetické predispozície, tak neviem, či ti vôbec nejaká antikoncepcia pomôže. A vôbec koľko máš rokov?

alina

barbinka ja som tez zacala brat HAk ale zatial len prvy mesiac a este som nezbadala ze by mi podrastli.. A som dost stihla tak preto nemam nejake obrovske ale chcela by som aspon o cislo. Tebe za aky cas uzivania HAk a o kolko podrastli?

chanelka

no presne .. mamine tiez pozdejsie rastli .. ja mam vysku 160 a vahu 40 .. som chuducka :D ale som osmacka.. a uz sa mi zato aj posmievali .. no neprijemne.. vsetky moje spoluziacky maju .. a ako budem vyzerat nabuduci rok na venceku ?!

barbinka

chanelka to môže závisieť aj od toho aké máš genetické predpoklady. že či mala tvoja mamina nejaké prsia v tvojom veku, ďalej väčšinou chudé dievatá nemajú žiadne prsia, takisto baletky. a pre alinu: neviem dokedy,ja mám 24 rokov a myslím, že mi troška podrástli aj keď som začala užívať antikoncepciu a tiež ti narastú, keď si tehotná, ale s tým zatiaľ skúsenosti nemám.