Do kolkych rokov rastu prsia?

Smutnučká :(

Ľudia prosím pomôžte mi. Prsia mám 6cm ale potrebujem ešte ďalších 6cm aby mi bol dobrý košíček AA. Myslíte že mi to aspoň do 6mesiacov dorastie ak priberiem?? Ďakujem za pomoc. Odpovedajte buď tu alebo na e-mail Mirka888@azet.sk . Veľmi ďakujem.

janab

Keko37 - no vidíš, všetky baby si myslía, že to je najhlavnejšie u baby - cecky..ty si to nemyslíš a to je o.k.

janab

Dievčatká, nerobte si vrásky z veľkosti prsníkov. Všetko v živote má svoj čas..a verte mi, ked sú v mladosti menšie, je to lepšie, lebo čím budete staršie, tým budú väčšie (materstvo,kojenie) a tie, ktoré máte v mladosti veľké, tak budete mať problém s ich váhou, čo nie je dobré pre chrbticu..takže v mladosti vyhrávajú tie menšie..a dnes sú perfektné push-upky,tak aký problém s tričkami s výstrihmi?..podvihnem a je to...prsia ako na obrázku..

N.E.L.A.

Mám 10rokov 160cm a 48 kg . Prsia mám až príliš veľké a poviem vám že je mi to jedno. aj keď ešte s mliečnymi zuami a medzierkami medzi nimi vyzerám s takými prsiami dosť blbo netrápi ma to. DIEVčATá VžDY TRáPY TO čO NEMAJú ALEBO TO čO MAJú.Takže keby e máš veľké prsia trápilo by ťa to a keď máš malé tiež ťa to bude trápiť. hehe taká je puberta.

bibQA

čawTE mam 12 rokov a chcela by som sa poratit mam male prsia moje spoluziacky maju velke neviete od kolkych rokov mi narastu ma 150cm 35kg plss

BUBU-XD

cawte babyy xD ....jaa mam 14 a som uplne plocha jak lata mam len take male gulicky...........a jebem to fuckkk vyopchawam

Baby:)

mam 13 rokov a prsia mam male moje spoluziacky v skole uz maju velke prsia a niekedy tak pridu za mnou a povedia my ti mas ale male prsia je to pre mna ponizujuce a teraz ked budem osmacka tak si ani pekne tricko nebudem moc dat ,ani na plavku sa mi kvoli tomu nechce velmy ma to trapy.. mam 154 cm a 40kg ... chuda tak normalne .. moja mama ma prsia velke no aspon podla mna .. budem mat take ako ona? a kedy by mi mohli zacat rast ??.. menstruaciu mam ale este nepravidelnu.. takze pls poradte..poradi mi niekto??

elenka7-sexi

mam 10 a pol a uz mam prsia mam ich take uz su tam kopce :D a spoluziak mi ich chitil a boli sme sami a ja som utekala asi ma chcel znasilnit ale aj tak bi sa nedalo:))