-Aky mate nazor na AZET-POKEC rp PraWda-

Príspevok v téme: -Aky mate nazor na AZET-POKEC rp PraWda-
ja333ja

CHCEM SA VAS OPYTAT AKY MATE NA TO CELE NAZOR RPCKY,POKEC,AZET...???
WIEM,ALE JE NORMALNE PONUKAT SEX 14-16ROčNIM BABAM ???
ALEBO VôBEC JE TO POD UROVEN,MATE SKUSENSKTI S BLBIMI REčAMI NA AZETE,ALEBO DOKONCA STE SA Už ZOZNAMILI,STRETLI SEXUALNE CEZ AZET??
moj nazor je,radšej tam nechodit,su tam inbecilovia,alebo nevedomy ludia...
neni lepšie sa zoznamit napr...niekde na ulici???
prosim o rady,nazory.skusenosti,všetko
DAKUJEM

n-eo@azet.sk

tak tak.......rodičia....ale je to tak oni povedia že vypinaju počitač..rodičia im idu spat...a oni su na Pc aj do rana
ja by som dal takym detom!!!!
po holom zadku!!!!!!!!!!

m.1980.m

heh...ta kde to dakedy bolo...
že 11-16 ročne NASt...tam rozoberaju sex....a onanuju / masturbuju pri tom....
a ešte videli ste už 12ročnu na POKECI čo pyta SEX od dospeleho muže,ved jej tatko môže byt....
niečo take ako je AZET by mali čim skôr zrušit...

hellfire

Ja som sa tam tiez zoznamil s mojou ex a bolo to v poho. Ale chodi tam strasne vela mladych a hlúpych ludi, co tam rozoberaju sex. Mnohi su ubohi

asdfjklô

ja333ja: toto co je za temu??? sak, ked tam niekto chce chodit, nech tam pokecuje. to je predsa kazdeho vec. to, ze je niekto naozaj taky dementny a naivny, ze tam uveri do neba volajucim trapnym prispevkom, tak to je akoze no comment! inak by si sa cudoval/a, ale vacsina z tych prispevkov si ludia robia srandu... a to ze tam chodia deti a vycapia si tam fotecky a do profilu uvedu pomaly aj cislo topanok, tak o tom tiez no comment... to je totiz o vychove a o demencii (nemyslim tu chorobu).

aj-ka

podobne ako monicka2509 aj ja som si tam nasla priatela :) moje slniecko. Ja viem, ze je jeden z mala normalnych ludi na pokeci, ale najdu sa, treba len hľadať :) podla mna pokec predstavuje najvacsie riziko pre dospievajucu a experimentujucu mladez 12 - 16

blackdaahli

ja som tam tiež asi len 1rok,ale mam už toho dost...su tam velky ukylovia
neviete s kym to pišete...može vam povedat že ma 30 aj s fokou bude....
ale bude to 14-15ročny pubertiak ktory bude onanovat nad vašimy RPČKAMY
raz som sa stredla,a mala som dost....vraj 20ročny...
heh...30ročny..mala som dost.....rada že som dajako zdrhla...ktovie čo by sa stalo....
jednej veci tam nechapem..prečo ked prosim o zrušenie nicku,prečo musim čakat pol roka=hlupost

katka665

na pokec chodim podla mna to je taky isty server ako kazdy iny...aj tu si ludia pisu a davaju si info abo ja neviem dokonca si mozu aj poradit, abo sa nejako inak zkontaktovat.Je to sice nieco trochu ine ale ako hovorim vsetko je to na jedno kopyto.Ja na pokec chodim aj ked nic necakam bo je tam kopec ludi, ci uz uchylnych, nadrzanych,alebo aj milych.Ja som si tam nenasla chalana ale iba kamaratov.Uz som aj dostala nejaku rp ale mne neda odpisat a odbit.Povacsine ako sledujem tak vela sa tam vyskytuje malych deti, ale naopak aj stary ludia.Neviem, nie som nejak proti tomu.Kazdy si tam najde co hlada...