Parazity...

Príspevok v téme: Parazity...
laurika5

takze asi mam mrle.............no ale problem je ze sa ich nemozem zbavit...........skusala som dietu, ale vydrzala som nanjvys 2 dni.............dieta pozostaval z toho ze som nejedla sladke a ni muku...........a na treti den to vzdy pokazim..........u doktorky som bola vickrat, ale vzdy mi predpisala, bud Pyrvinium, alebo Vermox........a tie mi neucinkuju.............jkem aj viec cesnaku a cibule...........ale povedzte mi kolko by som mala drzat tu dietu, zevraj mrlie vajicka su neskutocne odolne, vydrzia aj 2mesiace
este som pocula o lieku , ktory sa bola Zentel.........da sa aj u nas kupit

vecernica

a zacat musis hned ako zoberes trebarz vermox, ten paralyzuje cervy,,a v ten den totalne ako v scify skus byt sterilna, co sa tyka dotykov pri wc, a uterak atd.Inak to nema zmysel ,len vtedy ked beres Vermox alebo iny liek inak sa toho nezbavis

vecernica

prenos vajicek mrle sa deje fekalno- oralne,,odborny termin( znamena medzi ustami as zdakom fekalie),,cize..nechty,prsty gatky, ruky uteraky,, Ci nie je problem tam, ze sa znovu a znovu infikujes svojimi vlastnymi vajickami z mrly,ktore maju svoj cyklus mesiac tusim ci az 3 ,tak nejak.V tychto pripadoch sa robi, dezinfekcia spodneho pradla uterakov zvysena hygiena,Nikdy nenos dva dni jedny gatky, a hlavne pozor na prsty.Nikdy si ich nedavaj do ust.Maj jeden uterak oddeleny na telo a na tvar.Je to seba infikovanie ako kuh tomu musis zamedzit.