Piercing do obocia

duda1122

ahojte, chcela by som sa spýtať že či je pravda to že piers.v obočí si musím dať po dvoch rokoch dole inak mi obočie spadne. odpovede prosím píšte na nick duda1122 vopred ďakujem. :)

lolopot

neviete niekdo kolko musím mať rokov aby som si mohol dať piercing do obočia? je tam niake vekove obmedzenie?

DMX

Cawte ja si chcem dat piercing do obocia, ale mam obavy ze mi bude strasne hnisat. ked som mal nausnicu tak mi to uplne spuchlo a zahnisalo tak som to musel vybrat a nechat tak. Ked je niekto z PO poradte kde mam ist prepichnut aby to bolo kvalitne aj za viac penazi. Dikes

lejcidlo007

ja mam piercing v oboci uz 8 rokou a nemam ziadny problem...na buduci tyzden idem na dalsie 2 vedla seba..takze v pohode ludia dajte si to..je to krasnee.. :D

SISAMEJ

ja by som si uz na obocie nedavala , vyzera to super cool ..mala som ho 3 roky, uz po roku a pol mi zacal vyrastat, tak som si ho dala dole, no a teraz mam uz len 2 dierky na oboci :(
inak nekrvacalo mi to, ani ziadna bolest, mozno len trochu neprijemne prve dni ..ale myslim ale ze je to individualne,,

blska95

caffko =P neviete kde v presove sa da dat prepichnut jazyk alebo obocie??....psl..dajte vediet na blska95@azet.sk dakovala :))

blska95

caffko =P neviete kde v presove sa da dat prepichnut jazyk alebo obocie??....psl..dajte vediet na blska95@azet.sk dakovala :))

Mato69

čavte ja som si ho dal robit v Grecku stalo ma to 50 eur aj s guličkami ...:D v pohohode nelutujem robil mi to fakt odborník ani raz m to neočervenelo ani neopuchlo mám ho už 5 mesiacov a som spokojný.NOlen prave teraz si musím nejaký objednat pretože som jeden špic stratil na jednej parti dost mi ako vadý že ho mam oblepeny avy nezarástol..heh .jedine čo ma trapi je velkost a sak nejak si poradým .Ináč odporučam je to fak t super len si ho treba pravidelne vybrat a vičistit ,šak chapeme sa ne?

rikino :D

ja som si dal spravit pierc.. dnes.... vobec to nebolelo... len take male pichnutie...trva to asi 5sekund aj s tou gulickou..ja som si mohol vybrat..mam špic...treba davat pozor...ked som sa prezliekal zatiahol som si ho ale chvala bohu sa nic nestalo...ked ste z KE..chodte si to spravit na krivu ulicu cislo 23.... na 7 poschodi.... su tam fakt mili ludia hlavne ten chalan co to robi... na cistenie mi poradili..2x za den morskou solou...zriedenou vo vode... mam ho par hodin..a neboli ma..no citim ze ho tam mam...zatial..nemam skusenosti...inéé ale je to fakt cool.... este mi to ani neopuchlo...na tej krivej ulici...to robia teraz z akciou... vyberom piercu... a radou o čistení len za 9€ kompletka...je to fasa..chcel som nieco nové...tak to mam lebo zmena je zivot...a mladost je kratka... v lete si davam tatto... asi na ruku..a to mam len 16 rokov...tak tolko k piercu.. :D DUFAM ZE STE NAHNEVANY ZE STE museli tolko citat....ked hcete este nejake info.... staci napisat na nick 0riki0 bye bye ...prajem vsetkooo fajn xD

Jaannee

ahoj ja som si tie prepichovala obočie sama a je to úplne super ak si to dôkladne dezinfikuješ min. 2x do dna tak by sa ti to malo bez problémov zahojiť :)