nepravidelny menzes RNG mozete este prosim?

Príspevok v téme: nepravidelny menzes RNG mozete este prosim?
usiko

RNG, prosim este raz o pomoc.....vysadila som hormonalnu antikoncepcia kvoli neziad. ucinkom, a mam nepravidelny menzes, teda on mi nepride aj 3 mesiace, a ak to necham tak a nedam si pichnut injekciu na vyvolanie, tak ani pol roka nemam....nepoznate nieco overene, pripadne nemate to v predajni, co mi doplni nedostatok gestagenov, a navodi pravidelny cyklus? Pretoze lekar mi odporucil zase len hormony. ale tie maju zase vela neziad. ucinkov....dakjem pekne...

RNG

Gestagen je synteticky progesteron. Ako ine synteticke, ma skodlive nasledky.
Prirodzeny progesteron si telo vyrobi z polotovarov(yam, senovka grecka), stimulaciou vytvaranie(Damiana, Dong Quai) alebo priamo dodanim napr progesteronovym kremom, ktory sa natiera na vnutro stehien.
Uvedene najdes aj v mojich predajniach, niektore ma len konatelka, treba sa na ne pytat.

zuzu4545

no aj ja som amla problemy, v juni som vysadila antikoncepciu................a nemala som menzes az do zaciatku decembra.......takze skus pockat,alebo skor vysetrit ktorych hormonov nems dost..........ja som bola u ednokrinologicky, a povedala ze vseko v poriadku, a ze ma vyckat..............drzim place