Da sa vyliecit epilepsia podla vas?

cesnak

Ahojte,veľa čítam o epilepsií,lebo ju mám..dajú sa záchvaty pozastaviť aj na niekoľko rokov,no možu sa vrátiť...ale celkom vyliečiť sa nedajú ..smola..

Lepok

Zrejme sa dá vyliečiť,lebo môj známy sa z toho dostal až po 30-tke a to tak,že fajčil repík / bylinu /Ako to fungovalo neviem,ale má už 50 rokov a len spomína na to zlé obdobie,Túto liečbu mu nasadil ľudový liečiteľ.
Inač sa hovorí,že kto má epi od detstva,tak v puberte odznie u dievčat po pôrode,ale môže to byť aj naopak.

zvedavko

Mňa by zaujímal ten čaj levanduľa, chmeľ, imelo- koľko sa z čoho dávalo? Je to fakt také účinné? Ja by som tým chcela vyliečiť nočný typ. Verím, že sa z toho dá vyliečiť aj bez liekov. :)
VďAKA

RNG

Epilepsia su skraty v mozgu alebo nedostatok GABA. Nervove izolacie sa daju vyhojit doplnkom DHA, pripadne aj EPA, horuckovita cinnost mozgu sa da ukludnit doplnkom Picamilon, co je vlastne zlucenina GABA a B-3, ktora sa vie prepasirovat do mozgu cez mozgovu krvnu barietu.
Aj vyssie davky B-3 casto pomozu(2 x 500 mg)
Skraty nastavaj alebo z mechanickeho poranenia, zo zamoreni alebo miropbialnej cinnosti, najma virusy napadaju myelin.
Zachvaty su najme v strese, tj voi zvysenej aktivite v mozgu(podobne ako u izolacii pri vyssom napati)

kjana

mala som epilepticke zachvaty od svojich 9-tich rokov, prvy zachvat som dostala v skole pocas vyučovaej hodiny, hned ma brali do nemocnice, kde mi robili vysetrenie eeg, v bdelom stave aj v spanku, napichavali ma dva tyzdne injekcijami a sledovali a nic, po prepusteni domov aj s prislusnym liekom sa mi zachvaty vracali pravidelne do mojich 15-tich rokov, ale vzdy iba v noci, mala som zvyseny dozor sest rokov obmedzenia v beznom zivote, ziadny sport, balet ktory som predtym robila mi zatrhli, bola zo mna neuroticka troska, bolo to este za sociku, kontroly, zvysene davky liekov a zachvaty nepravidelne, ale stale, moja mamka si v tom case dala tu namahu a zhanala casopisy a info o alternativnej medicine, pila som vlastnu moc, rozne huby, lechtvary ale poctivo ale stav sa nemenil, eeg vykazovalo nadmernu aktivitu, ked som mala asi 13 rokov mamka ziskala kontakt na ludovu liecitelku bylinkarku a ta mi doporucila bylinkovy caj, ktory som pila pravidelne kazdy vecer po dobu dvoch rokov a od 15-tich ziadny problem, mali sme konflikt aj s mojim vtedajsim osetrujucim neurologom, ktory bol zasadne proti, ale neprestali sme, dne mam 43 a chodim kazdy rok na kontrolne vysetrenia a mam nalezy v norme, cize zaver som zdrava
caj sa skladal z byin levandula, chmel, imelo v rovnakom pomere,
samozrejme ja som mala epilepsiu nocturna, tak to pomenoval moj lekar, iba prvy zachvat som mala cez den

Bohťauzdravý

Samozrejme, že sa dá o tom nepochybuj len nie modernou medicínou, ktorá si láme hlavu nad tým prečo nádory miznú keď tom človeku ostával týždeň života a prečo sú ľudia uzdravený zo zdanlivo nevyliečiteľných chorôb. To všetko je viera v Boha. Boh ťa dokáže uzdraviť z hocičoho.

mejlada

mam 19 a epi mam od 6 zatial som mala zachvat 2x ked dom mala 1 zachvat bol velmi silny stalo sami to rano a prebrala som sa az na druhy den vecer ten dalsi bol uz miernejsi ale je to dost zvlastne ze vobec si nic si stoho nepamatam
Mala som jedno obdobie ked mi lekarka chcela lieky vysadit bola so natom tak dobre ale necakane sa to zhorsilo zatial som v norme ale bola by som velmi rada keby som sa vyliecila lebo sa dost zato hambim :(

Agent8022

Ja trpim epi od 12 rokov, teraz mam 36. Stale mi lekari hladaju tu spravnu kombinaciu liekov. Co sa im podarilo je, ze zachvaty nemam tak casto. Suri co s tym maju toxiny, plesne, tuk na organoch?