kozmetika GARNIER

Príspevok v téme: kozmetika GARNIER
:))

ahojte. mate nejaku skusenost s touto kozmetikou? mam zmiesanu plet a vela akne.pravidelne rano aj vecer si plet vycistujem s garnier pure a natieram s s kremom garnier.teraz neviem ci je to v tom alebo nie, ale odkedy to pouzivam, tak mam pocit ze vyraziek mam cim dalej viac..kamaratka mi povedala, ze si mysli ze je to preto, lebo ten garnier napomaha k tomu, aby najprv vsetky tie vyrazky cim skor vysli a potom ze uz ich bude menej a menej..ze sa to tak vycistuje..no ale neviem.nemate s tym skusenost? neviete ako je to? ci je to tak alebo nie? dakujem za odpovede.

ducky

Dievčence nechce niekto kupit sadu Garnier (cistiaci gel, peeling, nocny a denny krem, krem na vrasky, pletova voda a odlicovacie mlieko?)..vsetko zelenej farby na normalnu az zmiesanu plet.Predam lacno, skoda mi vyhodit. Mne to nerobi dobre..mam uz roky problem s pletou. Po tom ocerveniem. Tak piste :-))

levicaaaaa

prosím vás, neviete niekto, existuje aj pleťová voda Garnier Essentials s obsahom alkoholu? používam Garnier Essentials pleť. mlieko na normálnu a zmiešanú pleť /to zelené/ a pleťo. vodu bez alkoholu, ale zaujímalo by ma, či existuje aj nejaká taká s alkoholom, lebo ja so takú nevidela :/

garnier

k tomu prvemu prispevkuu noo je to tak jak ti to povedalaa kamratka mne sa to tiez od tejto kozmetiky tak vyhadzalo ale pocase som ich uz mala menej aa meneej

suns

aj ja som mala čistiaci Pure, aj peeling Pure, ale ten straasne vysusuje. Ruzovy a zeleny GARNIER neobsahuju mydlo, ale vysusuju pekelne... neviem cim to je...

mbabulkam

suns;je to nieco ako detoxikacia pleti a ja mam len cistiaci gel a peeling .Krem sa mi osvedcil z AB na mastnu plet .

mbabulkam

no ja tiz pouzivam garnier sadu nutriskin:)a mozem vrele odporucit:)pouzivam ju uz asi pol roka a ziadne akne ...predtym som mala strasne hnisave akne hlavne v okoli ust a aj po navsteve lekara mi akne nezmyzlo:)a teraz?cista hladka plet a dokonca sa mi zda ze aj jazvy po akne sa zacali stracat:)a baby zalezi aj od make upu treba kvalitny:)