kozmetika GARNIER

Príspevok v téme: kozmetika GARNIER
:))

ahojte. mate nejaku skusenost s touto kozmetikou? mam zmiesanu plet a vela akne.pravidelne rano aj vecer si plet vycistujem s garnier pure a natieram s s kremom garnier.teraz neviem ci je to v tom alebo nie, ale odkedy to pouzivam, tak mam pocit ze vyraziek mam cim dalej viac..kamaratka mi povedala, ze si mysli ze je to preto, lebo ten garnier napomaha k tomu, aby najprv vsetky tie vyrazky cim skor vysli a potom ze uz ich bude menej a menej..ze sa to tak vycistuje..no ale neviem.nemate s tym skusenost? neviete ako je to? ci je to tak alebo nie? dakujem za odpovede.

monro

Suns, no ja si nemozem vynachvalit aj ten ruzovy krem aj tu pletovu vodu. Robia mi strasne dobre. Teda ta pletova voda uplne najlepsie, niekedy sa ani nemusim nakremovat, vobec mi nenapina tvar :-)

kachnicka

Ja mam velmi mastnu plet, v minulosti s dost vela akne, pouzivam od Garnier radu Pure, pletovu vodu a zmatnujuci krem rano aj vecer, a som spokojna. Vecer pouzivam na akne nieco "silnejsie", konkretne Oxy, to ale velmi vela ludom nevyhovuje prave preto, ze je prilis silne a vysusuje. Kedze moja plet je ale fakt mastna a nepatri k tym citlivym, uplne mi to vyhovuje. Inak si myslim, ze taketo striedanie pripravkov, ze rano si davate nieco ine ako vecer, je celkom prospesne. U mna je to mozno aj vekom, ze tie vyrazky uz miznu (23), ale mam pocit, ze ked som rano aj vecer pouzivala tu istu pletovu vodu, ten efekt nebol az taky dobry.

suns

monro, ja som mala cerveny krem, potom ze si kupim ruzovy, ale zdalo sa mi, ze sa mi po nom robia vyrazky... a ta pletova voda je dobra? Tiez by som nieco potrebovala na suchu al. citlivu plet...

monro

Ja som tiez uz vyskusala vselico. Teraz mam od Garnier taky dvojfazovy odlicovac a pletovu vodu na citlivu plet a musim povedat, ze je super. Po ocisteni si natieram tvar ruzovym kremom na normalnu az suchu plet a je ovela lepsi ako ten cerveny. Pri tom cervenom som mala strasne suchu tvar.

suns

ja som si tiez svoje zazila.. presla som detskym aj sirovym mydlom, to my vyrazky vysusilo, ale kozmeticka ma skoro zbila ze sa vobec nekremujem.. Tak som si kupila GARNIER PURE cistiaci gel, ten mi plet vysusil, zlepsil, islo to aj s vekom, v 19 sa to zacalo lepsit, uz som mala aj GARNIER ruzovy a zeleny, teraz mam plet fajn (klop klop) , len pred menstr. ako obvykle:P lenze garnier strasne vysusuje.. pouzivam GARNIER krem cerveny na extra suchu plet, ale nepomaha.. stale mam napnutu plet, a ked idem do zimy zda sa mi citliva.. AKY KREM NA CITLIVU PLET, HLAVNE AK JEJ CHYBA HYDRATACIA? dakujem /vichy a znacky z lekarne je vsetko chemia/ genialny je napr. odvar z repika a obklady na tvar.. odporucam i salviu:)

fialocka

Garnier som vyskusala, pletovu vodu aj zmatnujuci krem(ten si kupujem do teraz, nie je mastny) ale ak mas problemy s pletou, necakaj zazraky. Skus radsej zajst ku koznej lekarke, pretoze ona ti plet diagnostikuje najlepsie a nasadi ti vhodne pripravky. Akne si sama nevyliecis, a takato kozmetika tiez nie, maximalne ti ho moze na chvilu zmiernit :)

fialocka

Garnier kozmetiku som vyskusala, pletova voda aj zmatnujuci krem su dobre (ten krem si kupujem do teraz, nie je mastny) ale ak mas vaznejsie problemy s pletou, zazraky necakaj. Radsej sa porad v lekarni, tam ti odporucia nieco ucinnejsie, ale najlepsie by asi bolo zajst ku koznej lekarke.