zmysel života

Príspevok v téme: zmysel života
ewita

ludia čo je vašim zmyslom života? lebo ja sa na to snažím prísť už dosť dlhú dobu a zistila som, že môj život nemá zmysel...
mala som nejaké depky a tak, jeden čas sa môj život a všetky moje myšlienky točili iba o akné a o mojej postave...
teraz sa mi zda, že sa to trochu zlepšilo, ale teraz akosi neviem naštartovať a začať znovu normalne žiť...
predtým bol môj život iba stále to isté: škola, učenie, rodina a tak...
proste napíšte mi, aké veci sú pre vás dôležité, čo vás napĺňa, na čo sa tešíte... teda okrem lásky, lebo na tom so biedne... :(

ethel

patrishka:zaujímavá myšlienka...:-)asi to bude v myšlienkových pochodoch(zodpovednosť,starostlivosť o domácnosť,o seba,...)

ivuša

myslienka, precitaj si Veronika sa rozhodla zomrieť ao Colleho...je to kniha ako stvorena pre teba, precitaj si to ;-)

ivuša

laska je ako ohnik, musis do neho prikladat polienka, aby ti nevyhasol..takysto aj pre lasku musis nieco urobit, inak vyhasne a ostane po nej iba popol...

tonja

az na to, ze na tu velku lasku si musis pockat preto, lebo sam musis dozriet, ked clovek dozreje a pochopi vela veci, bude milovat celym srdcom, vtedy to bude ono.

shobian

laska k opacnemu pohlaviu je len jednou z foriem lasky. a o takyto vztah treba sa neustale starat,rozvijat a tvrdo pracovat,aj ta najvacsia laska moze padnut,lebo laska je krehka a je to len cit! preto ho treba stale rozvijat,nie je to vec,ktoru zamknes v trezore a hotovo.ako napr. ked ti je zima a chces aby ti bolo teplo,tak preto spravis vsetko,nie? smiesny priklad ale je to tak. a na pravu ozajstnu lasku si treba niekedy pockat dlho. pecene holuby z neba nepadaju,no potom to bude naozaj stat zato. a okrem samej seba mas predsa nadej,ta nikdy nezomrie.