obtazovanie cez sms

Príspevok v téme: obtazovanie cez sms
leona456

ahojte, ako sa mam zachovat ked ma niekto obtazuje cez sms, samozrejme neviem vobec kto to moze byt len sa tvari ze ma velmi dobre pozna a nadava mi tam do K..... zatial to nie je take ze by sa mi vyhrazal tak nemam dovod to davat na policiu a na druhej strane ani nemam chut aby sa to roznieslo medzi ludmi, totiz som pravy opak toho co o mne ten clovek tara a nechcela by som aby si take nieco co i len pomysleli o mne. prosim poradte mi ako sa zachovat

agina

Leona chlap sklamany laskou sa chova niekedy naozaj cudne...neboj sa, prejde ho to.Nemala si sa hned prezradit, ze vies, ze je to TOMAS.

leona456

no uz viem ze to nie je cudzi clovek, je to osoba ktora ma dost dobre pozna, podarilo sa mi zistit kto to je, zial o to vacsie sklamanie - je to moj velmi dobry kamarat s ktorym sa poznam rok a pol,a dokonca chodi aj na toto forum, asi proste nemohol zniest ze som sa zalubila do ineho a dali sme sa dokopy. Tomas ako si mi to mohol urobit?

tonja

leona, ked uvidis v mobile jeho sms, zrus, necitaj a tes sa, mina si svoje peniaze na sms-ky, tak nech. Viem, nepotesi to, ale ak nechces zmenit cislo, neries to, necitaj. Ked nebudes reagovat, prejde ho to.

leona456

no myslim ze bude mat radost lebo som ho nahlasila na par internet.strankach ako gaya poskytovatela sex.sluzieb, tak dufam ze ho tie srandicky prejdu

rodrigez

No je to urcite nejaky trtko, co sa nevie zmestit do koze. Mas dve moznosti, bud chod na policiu kvoli obtazovaniu (je to trestny cin), alebo mu vytvor nejaky fajnovy inzerat niekde na nete. Najlepsie hned niekolko, typu hladam kocoura pro svou blond kocicku, popripade mlady neskuseny hlada skuseneho pana ktory ho nieco nauci. Ked to zopakujes par krat, najlepsie tak mesiac, kazdy druhy den, to cislo zahodi, vypne spali...

monika:)

možno že si niekto z teba striela a naschvál ti chce takto ubližiť...no a vieš čo skus? napiš mu, že ešte raz ti niečo napíše, tak ho pojdes udať na policiu a tam, že ho ľahko podľa čísla zistia...