Hrčky za uchom

proserpina.

mne sa robia tiež hrčky za uchami už dlhé roky a niektoré ma dosť bolia hlavne tie väčšie, z niektorých mi vyteká taká akoby čistá voda, ale niekde som sa dočítala alebo počula že môže ísť o zatlačený ušný maz, tak to neriešim. Hrčky sa mi tam robia stále, po čase miznú a tvoria sa nové...

sisa72

su to úpravdepodobne uzliny.. treba ist k lekarovi.. on vam predpiše antibiotika.. mal to moj manžel..to mu preliečili a zas dačo našli z aštitnou žlazou..čakáme na vysledky čo to je..

sisa72

su to úpravdepodobne uzliny.. treba ist k lekarovi.. on vam predpiše antibiotika.. mal to moj manžel..to mu preliečili a zas dačo našli z aštitnou žlazou..čakáme na vysledky čo to je..

jamaicaSKA

aojte... akurat som si nahmatala za lavym uchom mensiu hrcku...a mam aj roztahovak tak ze ci to nemoze byt aj tym ze ho mam...a trosku mam z toho roztahovaku aj zapalenu dierku ale to sa zevraj stava...len sa bojim o tu hrcku ze preco to tam mam :( poradte prosim ;)

ddkaoo

mne sa ako dietatu take hrcky robili casto, niekedy aj z jedla. pamatam si, ze sme sa raz ako decka prejedli vianocnych sladkosti, same orechy, cokolada a kokos a vsetkym sa nam az za usami zdurilo. dost dlho som tie hrcky mala. ale zmizli. pre pokoj v dusi, chodte so synom k lekarovi.

fabianko

Som veľmi zúfalá,mám skoro 6 ročného chlapčeka a má za uškom,ktoré mu aj odstáva takú akoby zdureninu/hrčku/a veĺmi sa bojím aby to nebolo niečo zlé,lebo sa mi to nepáči.Dúfam,že všetko dobre dopadne.Keď má niekto podobný príbeh nech mi napíše

evitajanita

Je to infekcne ochorenie natiera sa octanovov mastov a uzivaju sa antibiotika.Je to bolestive ked sa to masiruje ale to treba rozmasirovat octankov