Hrčky za uchom

lady

barbinka ja viem čo to je...ide o to že si si asi veľmi často čistila uši tými vatovými tyčinkami a tým si si zaniesla ten ušný maz hlbšie a to sú tie hrčky..dá sa to odrezať:)choď za doktorom dákym :)mno zmiznúť to asi nezmizne...môžeš skúsiť nastriekať si do ucha tie nejaké kvapky čo sú teraz namiesto vatových tyčiniek..možno sa ti to vyplaví..len daj do Google niečo a uvidíš..

zúfala

Ahojte moj problem trva uz velmi dlho zčalo to bolesťami podbruška a rebrami,teraz som po operácii gyn.cysta na vaječníkoch,PAPA boleti dalej pretrvávajú plus bolesti chrbtice hlavy,mesiac po operácii bolesti hrdla a našla som si hrčku za uchom ktorá aj bolí bodá,prešla som rozne vyšetrenia teray aj ORL vytery a dosť neviem či to súvisí pooperačne mam strach už som si užila svoje a tá beznádej pomožte

barbinka

dnes som bola na chirurgii. doktor mi povedal na tú bolesť v podbrušku, že mám zrejme natiahnuté triesla, keďže hrávam tenis. No lenže ja som hrala naposledy pred operáciou,t.j. 2.12.2007, tak sa chcem opýtať, že či to môže tak dlho byť natiahnuté, lebo sa mi zdá , že je to nejaká dlhá doba a za tie hrčky za uchom mi povedal, že to sú uzliny. že určite reakcia z operácie, že by mi to malo buď zmiznúť, alebo že tam zostanu také malé.

lida

Ešte som Ti chcela barbinka napísať , aby si všetky problémy , ktoré Ťa trápia , myslím hrčky za uchom a aj bolesti v podbrušku povedala svojmu lekárovi a pýtaj sa na vyšetrenia aj sama , povedz že gynekológ povedal že po tejto stránke je ok , ale teba to tam bolí a nie si kľudná , necítiš sa v poriadku. Ja som sa pýtala všade sama , niektorí lekári už boli zúfalí , ale ja som trvala na tom , že chcem mať všetky výsledky , lebo som sa necítila dobre a strašne som sa o seba bála. Tie hrčky za uchom sú určite z nejakého zápalu po tej operácii. Želám ti všetko dobre a určite aj všetko dobre dopadne. Každý sa vždy bojí toho najhoršieho a nakoniec , keď pozná príčinu tak mu uľaví a teší sa.

RNG

Barbimka, GSE je silne antimikrobialne, takze ked mas nejaku nakazu v tele, tak ju vynici. Je tom vytazok z grapefruitovuch semien.
Probiotika su uzitocne bakterie do nasich criev. Tam nam pomahaju travit a vyrabaju pre nas kopy uzitocnych materialov, vitaminy, obranne latky a podobne.
Este nikto z nich nestlstol, nemenia ani metabolizmus(latkovu vymenu) ani hormonalmu rovnovahu.

barbinka

tak ja pôjdem určite, len som taká smutná troška. lebo doteraz som chodila každý mesiac kvôli hrdlu a mandliam a teraz už keď ma absolútne mandle nebolia a sa tak teším, že už mám s tým pokoj, tak sa ukáže zasa niečo iné.