Tam dole holit - neholiť ?

Karolin

Ja si holim od 11 rokov a stale mi zarasta ... uz neviem co mam robit ale ako nstazujem si ... holim si na paasik aa okolo do hladka

H2O

mne to príde nechutné .. pri apokrinných potných žľazách podľa mňa nemajú chlpy čo robiť .. najlepšie je, keď to niekto pestuje pod pazuchami a v lete potom spríjemňuje život cestujúcim v MHD :)

Nika347

Ahojte ja som sa holila žiletkou ale keďže to rýchlo dorastalo tak som si kúpila depilátor s chladiacim gelom čiže pri depilovaní to tak nebolí. Ale pokoj mám na 3týždne.:-)

kika2525

Skúšali ste niekto depilačné pasiky na ktoré sa dá gél potom priloží na partiu dufam ze viete na co :D a strhnut? skusali ste to?

Hnedoocka30

Ja som tiez za holenie,len je velmi neprijemne ak zarastate ako orangutan. AJ ked sa oholim do hladka, bodiek na nohach sa nezbavim. No a intimne partie? Dost nepekne sa v okoli bikin zapalujem, a potom to vyzera horsie ako s chlpkami...Neviem ako u vas, ale ja sa musim holit kazdy den a uprimne zavidim tim, co im raz za tyzden staci...

Nenna

Ja sa citim prijemnejsie ked som oholena, uplne. Ked som mala tolko rokov ako ty, tak som to presne takto riesila :D Ale je to v pohode, aj ked je pravda ze to rastie prilis rychlo a treba to holit pravidelne, ak nechces aby ta to pichalo :) A co sa tyka vnutornych stran velkych pyskov, v pohode sa to da opatrne oholit ziletkou, ale treba v tom mat prax. Nedoporucujem depilacny krem - moze sposobit infekciu. Takze...Vesele holenie :D