VELKE PRSIA

Príspevok v téme: VELKE PRSIA
miso

Zdravim som tu novy a chcel by som poprosit o radu som dost mlady a mam problem z prsiami mam ich skoro ako zena neviem preco mi narastli chcel by som poradit ako by sa dali zmensit ci dakym cvicenim alebo dakou specialnou dietou prosim poradte mi dakto prosim. myslim to vazne dakujem za rady.

njn

priciny su v hormonoch...tie vznikaju v puberte a tiez v puberte kym nie su hormony ustale daju sa aj riesit....to musis ist na endokrinologiu a tam ti to uz presnejsie zistia....ale ak si si precital na tej str co ti dala "stranka" vsetky prispevky tak vies ze tie endokrinologicky na to seru a povedia ti ze do konca puberty sa to vyriesi samo....ale nevyriesi!Potom v uvahu pripada len operacia....tak s tym rob nieco co najskor kym nebude neskoro

miso

no ale neviete kvoli comu to je vlastne ake su priciny tej gynekomastie??? alebo ako sa to da liecit okrem operacie? mam 17 a problemy mam zhruba od 15rokov. dost ma to trapi kazdy den .

martin152

Cau aj ja ma ten problem moja výska 185 vaha 85 a 2jky kozy neviem prečo ale mam ich velek a dost to vidno už som skusal aj podprsenku mama s tým problemy pri sporte asi zajdem do lekara ale operacie sa bojim

miso

vyska 180 a vaha 75 ... tym to neni nadvahu nemam mam vcelku normalnu postavu len tie prsia mi vadia. ak ma dakto podobny problem nech napise alebo poradi dakujem.