TEHOTENSTVO A UPCHATY NOS

Príspevok v téme: TEHOTENSTVO A UPCHATY NOS
helenaxxx

Prosim vas o radu.Som tehotna v 22tt a takmer 6.tyzden sa mi cez den ale aj v noci niekolko krat upchava nos...Nepomaha mi ani naparovanie,ani kvapky do nosa s morskou vodou MAR,ani pinosol.Citala som ze sa to vola tehotenska nadcha,ktora moze trvat niekolko tyzdnov.Tehotnym zenam opuchaju sliznice a u niektorich sa to prejavuje aj upchatim nosa.Nie som nachladnuta.Moja doktorka obvodna mi povedala ze mozem brat kvapky do nosa OLYNTH.Ale pokial viem,tak ziadne kvapky do nosa sa nemozu dlho pouzivat,preto vas prosim o radu......Stretol sa s tym uz niekto??? Za vasu radu vam vopred dakujem...

helenaxxx

AHOJ BABULA4 dakujem ti za podporu-aj ty sa drz a prajem ti aby ti to vsetko dobre dopadlo...tak nie som sama komu sa upchava nos.Aspon sa nemusim bat ze z coho to mam.DAKUJEM

helenaxxx

ahojte som rada ze mi tu pisete a aj radite....no skusim aj tie kvapky do nosa s aloe vera...este som nikdy o nich nepocula.Dufam ze pomozu.Vitaminy beriem tiez.

Babula4

Helenaxxx: tiež trpím upchatým nosom, dokonca krvavými hlienami, čo je vraj v tehot. normálne. Som v 29.tt a mne veľmi pomáha osviežovač vzduchu (hlavne v noci) a Nasivin. Drž sa.

helenaxxx

VELMI VAM DAKUJEM ZA RADY SOM RADA ZE MI NIEKTO NAPISAL.....aj ked po dlhsej dobe,uz som si myslela ze mi nikto neporadi....no budem to musiet este nejako vydrzat ale nie je to nic prijemne.co sa da robit hlavne ze nasa drobatka budu zdrave :-) este raz sa vam chcem podakovat

milis

tiez som to mala cele tehotenstvo a aaj pri dojceni......ale ovela intenzivnejsie ako popisujete-aj s pichanim a bodanim do usi a podnebia,aj v dutinach a s bolestami hlavy, ziadna vincentka ani morska -voda, nic nezaberala. striedala som teda nosne kvapky po tyzdni-vzdy ina ucinna latka, aby to nebola ta ista-tie ktore nie su kontraindikovane-je ich viac druhov olynth, otrivin, nasivin, sanorin analerg, a ine a pre istotu som kupovala detske a tak som to nejak zvladla. nebola to sranda-velmi neprijemne

katkacb

Ahoj.Ja mám s upchatým nosom problém celé tehotenstvo, a tiež nie som chorá. Nikdy som predtým taký problém nemala.Takže to asi bude len tehotenstvom. Ja som vlastne v 40tyždni, takže rodím každú chvíľu, budem vidieť či sa to po pôrode upraví, ale dúfam že áno.Brala som len morskú vodu-Sterimar. Ale aj tu som si dala len v krajnom prípade, ked som v noci nemohla dýchať. Takže to budeš musieť nejako vydžať. Možno že ty s tým nebudeš mať problém celé tehot. Ja som mala ešte aj krvavé hlieny v nose.
Drž sa.Pekné tehotenstvo a zdravé dieťatko.