oslabena imunita

Marila

Nie je to normálne, aj keď mi je jasné, že asi máš radosť, keď odídu, ale problém je ten, že sa môžu veľmi rýchlo späť vrátiť, ak to telo nie je preliečené, ak ten problém nie je definitívne vyriešený ;)

diidi

tak ja mam nejake tie zdravotne problemy, ale vacsinou je to tak, ze pridu, odidu potom sa zase vratia, ale neviem ci to je normalne alebo ci to je uz nieco co by som mala zacat riesit a nad cim by som sa mala zamysliet

Marila

Aké sú prejavy? V prvom rade sa na teba začne lepiť pomaly každý zdravotný problém, choroby a podobne. Pretože to telo, keď imunita povolí je oveľa náchylnejšie ako keď je imunita v poriadku a všetky tie problémy si držika odstup ;-)

syllona

- oslabená imunita sa prejavuje rôzne. U niekoho nádcha, u iného zápal vo všeobecnosti, či už močových ciest alebo čohokoľvek iného, taktiež aj únava je príznakom oslabenej imunity mnohokrát. -

diidi

ake su prejavy oslabenej imunity? ako viem, ze moja imunita niektore veci dost zle znasa a je potrebne nejako zakrocit a jej pomoct? citam tu viacere tipy ako ju posilnit, ale neviem odhadnut v akom stave je ta moja ci nepotrebuje dokonca vyliecit nie len posilnit :/

milia11

mne velmi pomohli kvapky vita biosa, je to vytazok byliniek,je to tekute nie tabletky mne to vyhovuje, davam si to do caju, kazdy rok na jar a jesen vzdy vyuzivam jedno balenie a celkom ma virozy obchadzaju, kupujem ich z vitarian.sk

Marila

Toto máte baby pravdu, netreba len tak čakať a nečinne sa prizerať, že či to prejde samé, či sa ten zdravotný stav zlepší sám od seba. Myslím, že to ešte nikomu nepomohlo dostať sa z problému :-/

denanusa

Obnáša, ale netreba sa vzdať. Oslabená imunita sa dá vyliečiť, len treba pre to robiť všetko, čo je v našich silách a pôjde to. Pomaly, ale pôjde, nejde to všetko hneď a zaraz.