Syfilis

Veritel111

Pani, treba si uvedomit ze syfilis patri medzi pohlavne choroby ktore su registrovane a sledovane, nieje to sranda...

peto123

Prosim vas neviete mi niekto poradit. Asi pred mesiacom sa mi vyhodili cervene flaky po tele t.j brucho a vnutorna strana ruk. Dnes som bol u lekarky a odobrala mi krv,povedala ze to vyzera na syfylis co ma riadne zaskocilo. Vysledky krvy budu ale az o 2 tyzdne a dovtedy asi nebudem ani spat. Predavaju nejake testy aj v lekarniach a na kolko su spolahlive? musi byt liecba iba hospitalizovanim? Fakt neviem co mam robit. Dakujem

drako

Ahoj syfilis prosmim ťa a nemohol by si mi napisať priznaky syfilisu a potom by si mi mohol napisať aj tie najhlavnejšie priznaky ake su pri tej chorobe moc ťa prosim ked už si v tom taký skusený a ešte by som sa chcel opýtať že či môžem mať syfilis aj keby som mal priznaky hoc kde len na penise a v jeho okoli nie.Vieš že či sa syfilis neprejavi ako na prvom mieste medzi nohami a až potom na ostatných miestach.diky za info

syfilis

neviem presne v ba kde sa to da ale ja chodim na kozne a tam sa liecim. tak to skus aj ty tam. vysledok ti poslu za 14 dni. posielaju to do kosic tam je centrum pre pohlavne choroby