Priatel maniak na PC hry

Príspevok v téme: Priatel maniak na PC hry
alenca

Ludia, pomozte mi. Priatel hra PC hry. Mal s tym problemy uz predtym, travil za hrami cele dni, aj noci, dokonca bol schopny hrat aj do rana do 6.00 od vecera. Vraj "nebol unaveny". Teraz spolu zijeme, hra to niekolko hodin denne. Strasne ma to boli a stve. Citim sa ze je to prenho dolezitejsie ako ja. Citim ze sa o mna nestara a kasle na moj nazor, ze mi to vadi. Ze ho mam prijat s tymi hrami, lebo sa "nechysta prestat". Neviem co mam robit, placem. Niekedy ho poprosim, aby bol so mnou, ale on so mnou komunikuje od monitora aked si ku mne konecne sadne tak sa mi zda ze ma pasivne pocuva a caka kedy skoncim. Prosila som ho aby s tym kvoli mne prestal. Citim ze jeho srdce nie je pri mne ale pri hrach. On vravi ze neprestane, lebo ma slobodu si robit co chce. Mna to boli, placem, som zufala, mam chut to vsetko skoncit kedmu nestojim za to aby s tym prestal. Z lasky kvoli mne by predsa mohol. Co mu je prednejsie - ja alebo hry? Vidim, ze vzdy ked prideme domov, zapina PC, lebo tvrdi, "ved sme boli cely den spolu".ale doma je vzdy na 1. mieste PC, doknca ho volam vecer niekedy do postele, lebo stale hra. Minule si vzal notebook do postele a hral a behal po nete do 5.00 rana. Co vy na to? co mam robit? ja len cakam kedy mi konecne dokaze ze mu stojim za to aby prestal s tou maniacinou a stratou casu...

Yue

Podľa mňa lepšie, keď hra PC hry, ako by mal behať za ku...mi. Ty si mala asi veľa šťastia na chlapov, keď len toto ťa trápi.

paradajkapaprika

Mne sa vidi ze toto casto chlapi robia ked im chyba v zivote nejaky ten adrenalin, vzrusenie. Aj ked hovoria ze pre nich je to oddych, ale podla mna je to skor nejaka kompenzacia nudy. Dnesna umela doba no. Takto si to nahradzaju.
Moj tiez jedno obdobie byval aj do rana na Pc, hry hraval len chvilu, to ho velmi nebavilo, ale bavilo ho kadejake programovanie. To robil najma ked mal volno v praci ci na pn. Ale nejako ho to same preslo a radsej si vecer lahne spat a je vyspaty rano a programuje si cez den vo volnom case a to mi samozrejme nevadi, ja si tiez potrebujem oddychnut z prace a citam si pri nom ci varim a ani mi neprekaza ze nevedieme siahodlhe rozhovory, ale aspon sme pri sebe aj ked on s notebookom :}
Hlavne aj ja som mu povedala, ze mi chyba v noci ked pri mne nie je, ze mi chyba jeho objatie a zle sa mi potom spi.
Skus mozno nerobit sceny ale skor naznacit ze spolu v posteli a rano vyspaty je predsa len prijemnejsie :}

Thomasis

Obdivujem vas baby xD Moja ex sa sa kvoli tomuto somnou rozišla, sice som za pc nebol cely deň ale len večer dake tri hodky akurat vtedy keď prišla z roboty a chcela aby som sa jej venoval... Lenže po rozchode sa niečo vo mne zlomilo... hravanie sa mi totalne zhnusilo a radšej využijem každu priležitosť isť niekam von s kamaratmi. A mimochodom tu ex chodím obrábať takže som spokojny :DD

Prezyvka55

lucia999 inak lucia kolko ty denne venujes cinnostiam ako pocitac tv casopisy nakupovanie kavickovanie knihy klebetenie? tak on ma jednu zalubu a to su hry, kazdy ma to svoje a napriklad tvrdit to ze 2 hodiny denne venovat sa nejakej zalube je na liecenie je chore a sam by sa ten clovek mal liecit. ine je ked uz zanedbava aj povinnosti napriklad nestara sa o seba zanedbava kupanie upratovanie a take. Kto denne zahra take 3 hodinky to je uplne v pohode, ludia ovela viac odrbavaju cas za telkou a inymi hlupostami. Clovek potrebuje vypnut a do toho ako vypne to uz je kazdeho vec.

Prezyvka55

A to je taky problem? v noci mas spat a to co robi on v noci je jeho vec :D ja som bol tiez taky :D som hral aj do 8mej ana potom som siel rovno do skoly ani som nespal to je normalka niektore dni nie si unaveny inkedy si pospis alebo ti staci par hodin. Zenske zas pozeraju televizor a somariny, nevidim dovod aby on zatial nehral.
A tie hry ho neskor prejdu ako mna presli, nahradili ich povinnosti.

loren

Neviem ci este niekto cita tuto diskusiu, ale niekde medzi tymi pridavakami bolo napisane ze skus vymysliet nieco aby prestal hrat zober ho do kina, divadla, cajovne. Tiez sa snazim nieco vymysliet aj ja problme je v tom ze ma to chvilu bavi vymyslat nieco ale nejde to stale. Od toho su dvaja aby sa v tom vymyslani programu menili. Takze mozeme sa pustit do boja proti veternym mlynom a verit ze vekom zmudria a prestanu sa hrat.

anonym_1535

ahoj vitaj mojom svete ja som takym chodila ale on konbinoval hry z posilovnou.......Ver nikdy sa to nezmeni mozno ked ho nechas tak sa uvedomi co stratil a ked nie tak zas nestal zato....

myrooon

aj ja hram niekolko hodin denne..je to len zabava.a nikdy by som to nevymenil za svoju poloviku alebo hocico ine.sice ked ma niekedy kamarati volaju von nejdem,ale ne preto ze by som bol zavisly ale este sa mi nechce..nakoniec aj tak idem..neni to nic vazne kym s tebou komunikuje :) a dolezita vec..ked hras hry cas sa akoby zastavi..sedi tam mozno 10 hodin ale to sa javi ako hodina pre nho..mozes mi verit ja drtim vela.skus ho ignorovat..to zaberie na setko..alebo zacni aj ty nieco robit maniacky..klin klinom vybit..aby pochopil aky je k tebe ze nejsi prvorada..ked bude ON S TEBOU CHCET BYT tak to nejak vydrza a povedz ze si ides citat alebo co..mozno to nezabere na prvy krat ale rob to tak dva tyzdne a hrabne mu.alebo mu zahesluj pocitac v biose a moze ist do riti :D