Vakcina proti rakovina krcka maternice

damian

Vo vacsine pripadov to je mozne. NIEKEDY je treba pouzit aj chemicke lieky. Ja ich uplne nezavrhujem. Aj metabolicka medicina niekedy pouziva chemiu.

polipop

damian?
jedna otazka.
podla teba je mozne sa dostat zo vsetkych chorob mimo pomerne silnych chemickych liekov?
ak ano, rada si poradim.
dakujem.

RNG

Lienocka, snaz si detoxifikovat telo. Zrejme ta vakcina obsahovala pre teba nieco skodlive,vsakze, takze to treba z tela vycistit. Enzymi hodinu pred jedlom, hodne vody, zelene vrsky zelenin a ak sa dostanes ku koriandru(korenina) zasad si ho do kvetinacov a pravidelne mu strihaj vnat(cilantro) a jedz. Uviedol som tu zoparkrat recept na pomazanku z neho(pesto), ktora obsahuje olivovy olej, kokosovy olej, cilantro cesnak a tekvicove semienka alebo oriesky(piniove alebo aj obycajne vlasske).

lienocka

Ja by som chcela poprosit o radu, neviem, ci niekto zazil po ockovani nieco podobne, ale hned po prvej davke sa mi cyklus neuveritelne rozhadzal (t.j prislo mi krvacanie o 2 tyzdne skor, potom mi zas meskalo tyzden, atd...). Pred tretou davkou som na to upozornila lekara, ci nevie, co moze byt vo veci, resp.co s tym, ked sa mi to nenapravi. Povedal mi, ze vakcina nie je hormonalna, takze nevie, co mi to mohlo sposobit, ale ze na kazdeho to moze reagovat rozlicne a ze sa mi to napravi samo.... Tretiu davku som dostala v septembri, a odvtedy sa mi to blazni fest a furt!! Dnes som ich znova dostala s predstihom, cakala som ich na 15.december! Uz si naozaj neviem rady! Predtym som nikdy nemala problem s pravidelnostou (iba s velmi silnou menstruaciou)...A este podotknem, ze miesto stalych 7 dni ich mam teraz aj 9 ci 10 :-/.... proste uplna zufalost.... Neviem co s tym, ked odpoved znela, ze sa mi to napravi samo... Mal niekto po ockovani nejaky problem? Mne je uz z tohto do placu...

RNG

To nie je vakcina proti rakovine krcka maternice, to je len vakcina proti niektorym druhom virusu HPV, ktory MOZE sposobit rakovinu.