ako sa volalju vaše detičky?

redbulko

Niektore mena co tu citam....no horor.Nechapem ludkovia,kde na ne chodite.Cim zlozitejsie,tym otrasnejsie.Len aby s tym vase deti nemali potom problemy.Pripada mi to,akoby ste poniektori si chceli tymi menami liecit nejake komplexy.Nieviem....Inak bol raz robeny prieskum mien a zistilo sa,ze cudzie a divne v uvodzovkach mena davaju ludia z nizsich spoloc.skupin a s nizsim vzdelanim a uplne tie jednoduche,pekne slovenske,ceske mena zase ludia s vysokosk.vzdelanim a s vyssim intelektom.Inac je to pravda.Ako si tak vsimam ludi v mojom okoli sa mi to potvrduje.A uplne hororove su mena 2.Naco to preboha davaju detom dve krsne mena?A tiez si treba vsimat aj priezvisko.nie je nic smiesnejsie,ako ked je prave slovenske priezvisko a ku nremu zabiju extra meno...Ale tot iba moj nazor.Kazdy z nas ma k tomu iny postoj.Co sa jednemu paci,druhy pri tom prevracia oci.

katarína

Ahoj máme dcérku Vanesu a syna Patrika.Pri výbere mena sme mysleli aj na to, že deti v škole nepoužívajú často zdrobneliny mien a tak Patrik bude Patrik či bude veľký alebo malý, dobrý alebo zlý a Vanesa tiež. Samozrejme, že pre nás sú Paťko a Vaneska