podkozny nepriatel nechce ist von

Príspevok v téme: podkozny nepriatel nechce ist von
veroncek

Ludia, pomožte mi. Pred dvoma dnami sa mi vyhodil na tvari, neviem ako to nazvat, ani biela a ani červena vyrážka to nieje ale mala som pocit ze je to akne. nebolo to vydno. chcela som si to vytlacit ale neslo to isla z toho iba vodicka. Mam to v okoli opuchnute, je to take tvrde a boli to. mozete mi povedat co to je a ako si mam s tym poradit. Za par dni pojdem na ples a vyzeram ako kebymi opuchol zub. Prosim pomozte

miminka222

a ten pytiol ti zabral? alebo, zabral este niekomu okrem aha...hmm? prosim, poradte, aj ja mam problem s podkoznym akne. alebo co mam s tym robit? v poslednej dobe mi neda pokoja :(

lencok1

bez angl. klavesnice sorry:)...skor ide o podkozny tuk, mne eraz jedna dermatologicka jedno take otvorila laserom a potom odtial vysla taka biela tvrda gulka

lencok1

skor ide o podkoynz tuk, mne teray jedna dermatologicka jedno take laserom otvrila a vzsla odtial tvrda biela gulicka

veroncek

dakujem ti dobra dusa. boli to ako svina. Prave som si to čistila 3% peroxidom a bezim si to hned kupit, dufam ze to zaberie. a ty si to mavala tiez take tvrde okolo toho?Vred to nie je ze?

aha...hmm

je to podkozne akne a aj ja som to mavala casto..musis pit viac tekutin najma zihlavovy caj ten cisti krv...ale teraz ako sos odporucam mast pytiol stoji asi 70 korun v kazdej lekarni a ucinkuje uplne skvele...dve noci a mas po probleme