Problemy z menstruaciov

Príspevok v téme: Problemy z menstruaciov
lenus

Mam problemy z menstruaciov.Mam 17 rokov a doteraz mi menstruacia chodila nepravidelne.Jeden mesiac som ich mala a dalsie mi prisli az niekedy o 2 mesiace inokedy o 3 mesiace.Brala som to ako samozrejmost.Ked som si vsak nasla priatela a meli sme nechraneni pohlavny styk moje dni mi nechodia 3 mesiac.Necitim sa byt tehotna vahu mam od 15rokov tu istu 50kg.Vele nepapam a priznaky nemam ziadne.Je mozne ze som tehotná?

betina38

dobri vecer prajem chcela by som sa vas spitat ze ci je to normalne mam 37 rokov menstruacia mi prestala chodit pravidelne napr.teras mi meska skoro dva a pol mesiaca mesto menstruacie sa mi ukazalo troska spinenie ale iba pri malej potrebe co to moze bit .moze to bit ttehotenstvo vopred dakujem

pipina371

tak ze by som chcela vediet ze ci zena moze byt tehotna aj ked ma pravedelne menstruaci preto lebo mi brucho strastne narastlo

dvojbotttka

nemyslim ze by si mala byt tehotna...v tomto obdobi ked menstruacia vypadava a neni este pravidelna mozu byt cykly aj anovulacne ale tak isto aj ovulacne.ale ked nemas nijake priznaky...asi by som si na tvojom mieste urobila test :)