osamelá

-lienka-

Nie je to nenormálne, proste ten pravy na teba este len niekde caka,mozno ani nevies ze niekde blizko. Bol to aj moj pripad, do 22 rokov sa mi ten pravy vazny vztah akosi vyhybal, uz som si myslela ze si nikoho nenajdem,dost som sa natrapila a zrazu to prislo- a necakane.Uvidis,netrap sa tym,lebo sa to stane, ked to budes najmenej ocakavat, ale musis tomu pomoct - aj ked mas vela povinnosti najdi si ten cas aj na chodenie medzi ludi,do mesta s kamaratmi a laska ta neobide.

majo23

ono ak zijes v klastore v celibate je to uplne normalne.ak nie tak najvysi cas s tym daco spravit lebo o par rokov sem napises ze kde si mas ist chirurgicky pdstranit panensku blanu:-))

:-)

O.k. Mary tak vcom je problem ze nemas priatela? Bud si chlapov od seba vedome alebo nevedome odhanala, alebo druha moznost je ze nemaju o teba zaujem. Podla mna ak chces nejaky vztah, mala by si nieco zasadneho zmenit sama v sebe.

mery406

je to tazke takto tu napísat - pocity a tak - ale myslela som ze dostanem inú odpoved ako pocúvam stále - ale dakujem

:-)

Su baby ktore v tvojom veku mali tolko sexualnych partnerov ze ich nevedia zratat na dvoch rukach lebo im prsty nestacia a aj tak su osamele, co je podla teba lepsie?

xperience

tak skus volny cas ktory mas travit inac chod s kamosmi , proste medzi ludi a uvids ze bude secko tak ako by si uz cela !

mery406

no ved to je v tom - ze ja mam stale niečo ine na práci a nemam čas niekam chodievat a tak sa aj bojím ze takto to pojde vzdy dalej a dalej

mery406

no hej aj ja si to vravím, ale vieš by som sa trosku potrápila a vedela by som čo chcem a čo ako mam robiť - a tak teraz som taká sama

:-)

Podla mna to nie je nenormalne, mozno si mala dolezitejsie veci na robote ako obalovanie nejakych fesakov :-) A hlavu hore, nic si nezmeskala