IN.ko

bibba

zda uz trosku. ale ked si clowek na nieco zwykne tak to ide tazsie sa toho zbawit. ale pokial to pisem w sms a na chate, forach tak to newadi. dolezite maily pisem normalne :)

bibba

in je trapny pubertacky casopis, kupila som si julowe cislo, nech sa wo wlaku nenudim ale nic moc :) a snaha byt in a pisat wety po anglicky a este nesprawne, strasne trapne... par chyb :D

severanka

chanelka: ja viem aká je Emma, je to z tej istej kategórie ako Eva, myslela som, že si to pochopila, ako som to myslela... :D
oba sú strašné braky a totálne hlúposti tam píšu, neboj sa, nie som z kategórie EVA & EMMA čitateliek, ak by som bola, tak by som ti nevyhovárala INko :D

nevadíííí...raz z toho vyrastieš... ;))

chanelka

severanka a ema v tej je na kazdej druhej strane reklama tak o com to je/? a na take drahe dior , a nwm ake drahe kozmetiky ja niesom zvedava. a v rovnakej cene ako in..skoro par korun hore dole..a s tym suhlasim ze v in navadzaju aby tak robili veci a tak . aj s tou chlapcenskou rubrikou , ze to moc prehanaju ..uz so sexom a nwm co este. ja si to uvedomujem

severanka

bože, pripadám si tak staro, keď už nemám ani len pochopenie pre taký "hodnotný" časák akým je INko :D

alzbee

severanka:ja to myslim s tou Slovenkou vazne:)) babka ju pravidelne odobera a vzdy si ju rada celu precitam. Popripade si ju aj sama kupim:)) je to fakt kvalitny casopis, ale osobne pochybujem, ze by mladez nejak extra zaujimal...