IN.ko

sonka

Dnes je taká doba, čo narobíte, ale je len na človeku, či sa nechá unášať prúdom alebo nie, či sa bude riadiť pravidlami časopisov. Podľa mňa je to totálne hlúpe, robiť niečo čo nechcem len preto, že iní to robia. Fakt trápne, takí ľudia, čo to robia sa hrajú na silých navonok, no zvnútra sú slabí a snažia sa to zamaskovať. Myslím, že dnes nie je umením byť cool a žiť podľa pravidiel, ale umením je žiť podľa seba.

lll

mozem dat jeden nazor?ja mam 14,raz som si kupila casopis beauty&woman(nieco ako EVA) pretoze tam bola dobra vzorka zdarma,ale co sa tyka citania proste ma to nudilo,pre mna temy ako Obychytkava Vas sef???Svokra ma ohovora,10 tipov pre chutnu veceru zatial a zdoraznujem to zatial nie je adekvatne k mojmu veku a viem,ze rady ako "NA TO"tiez nie su adekvatne,ja si kupujem Divku dalo by sa to porovnat s IN ibaze ceska verzia,kupujem to hlavne preto lebo je tam dost o mode a starostlivosti o plet v mojom veku(keby som si kupila evu tam by bolo same vichy,dior,lancome...na tieto znacky v mojom veku nemam prachy)
a viem,ze je v tych TEENS casakoch aj vela o sexe,proste chcu aby sa to dobre predavalo a baby tieto veci zaujimaju,ja by som bola spokojnejsia keby tam tieto veci neboli lebo kvoli tomu sexuju uz aj dvanastky,kazda baba ked ma chalana uz to s nim robi lebo chce vyskusat "zarucene navody" no potom si chalani na to zvyknu a od kazdej baby ocakavaju,ze im da.
Viete,ja mam 14 a este som nikdy nemala frajera,moje kamosky maju uz aj stvrteho,nie zeby ma este nikto nebalil ale ja vzdy odmietnem,pretoze kazdi si mysli,ze sex v tomtoveku je uplne normalny(vysledok casakov)a kazdy by ho ziadal a ja to naozaj este nechcem!!!Ja tuzim po niecom ako drzat sa za ruku,bozkavat sa na lavicke........Ale podla dnesnych chalanov a bab je nieco take uz out.Teraz je in SEX.ASI TAK,moj nazor.

katush

hahah :D ja mam 14 ... hmm.... a inko je urcenbe prave pre moj vek... pred par rokmi som si ho kupovala, ale potom som prisla na to ze je to uplna traposina.... praboha tie navody na flirt, bozky a sex :D ... myslim, ze kazde dievca flirtuje, bozkava sa a sexuje uplne inac :D ved by to mala v 1.eade robit prirodzene, nie?? a nie podla niakeho navodu... a z vlastynch skusenosti viem ze ak si taketo male deti citaju o sexe z inka, tak neskor maju dost pomylene predstavy, nie??? samozrejme, v takomto veku by uz podla mna decko malo nieco vediet, ale urcite nie prostrednictvom casopisov :D baby z nasej triedy na inku tiez letia, aked som im povedala ze je to podla mna traposina, vyhlasili ma za "outsiderku" ... je mi to totalne jedno:D ...a tie znackove veci... tricko za par tisic... no ja na to rozhodne peniaze nemam :D a tie testy :D prebohaa ... ako keby sa prostednictvom takychto testov clovek fakt o sebe nieco dozvedel ... na normalnych psychloogickych testoch podla mna nieco je ale na takychto asi nie :D inak pre Baby ktore predsa len letia na casopisoch, odporucam skor cesky casopis Divka, po textovej stranke je tam toho ovela viac, niesu tam pomylene predstavy o zivote, je to ovela lacnejsie :D a aj darceky tam za nieco stoja... nie ako v Inku... ja osobne by som sa tych leskov ani nedotkla, fuuuj, Made in China :D... a najlepsie Cameron Diaz radi :D preboja ako by sa oni dostali k rozhovore z CD o kozmetike?? ... je to len na propagaciu urcitych vyrobkov ...
odporucam radsej sledovat www.diva.sk, jje tam v podstate to iste, len na ovela vacsej urovni

stankaaa

mám 17 a v in.ku ma nič nezaujíma,sú tam písané hlúposti,teraz som si ho kúpila že som zvedavá čo v nom je lebo som si ho naposledy kúpila pred 2rokmi a nič tam nieje.lutujem že som za to dala 55sk.chcem ich nas5.najlepší časopis je eva a cosmopolitan

sonka

machulka006... máš pravdu, keď som si ja kupovala kamaráta, tak bol tiež čisto o hudbe, ale teraz je to naozaj hrúza a čisté drísty :D. Veď len tie rady typu ,,ako zbaliTˇchalana´´ sú toptálne trápne. Ja keď som sa ešte spoznala so svojim terajším partnerom, s kt. som už dlho, tak na začiatku som sa vykašľala na všetky tie rady a dobre som urobila, teraz sa na tých drístach spoločne smejeme :D. Čo sa článkov o sexe týka, tak tie sú pre túto vekovú kategóriu naozaj nevhodné, lebo 15 ročni ešte na sexuálny styk nie s ú vyspelí ani po fyzickej, ani po psychicej stránke. A myslím, že to s tvojou sestrekou si dobre urobila.

machulka006

to teda dávaj na to bacha... moja krstná zatrhla na môj podnet sesterke INko...možno sa niekomu zdám ako beštia, ale v tom čase sesterka mala 11 a skutočne si myslím že ešte nepotrebovala čítať o sexe také podrobnosti...
toho Kamaráta som si kupovala kedysi strašne dávno aj ja, ale to bol vtedy ešte len časák o hudbe ... teraz je to už niečo úplne iné...

moniqa87

ok, priznavam, nemam momentalne dobe prestudovane sucasne pubertacke casopisy, vychadzala som len z toho, ake som citavala ja...
aspon viem, ze si mam na tieto casaky davat pozor ked budem mat deti... dik za info machulka

machulka006

moniqa - naskytla sa mi otázka : prečo tie 14tky riešia prípadné tehotenstvá? pretože INko a podobné časopisy im dajú podrobný návod ako sexovať, ale dalej to nerozvíjajú... ja keď som si minule prelistovala Kamaráta či ako sa to volá , u mojej 13ročnej sesternice, skoro ma hodilo na zem... fakt, ešte že som sedela... som to ukázala krstnej, či jej to nevadí, tam bolo podrobne rozobraté ako na to... ako pardon... ale toto sa mi nezdá ok...

moniqa87

no ono tento casopis je robeny pre vekovu kategoriu dievcat od takych 12 do 15... takze sa ani niet co cudovat, ze nam starsim to pride trapne...
lenze vezmite si to tak, take mlade baby este neriesia take veci ako napr. problemy v manzelstve, alebo tyrane zeny... je jasne, ze take mlade babeny riesia "ako sa bozkavat" alebo "ako zbalit chalana"... vsetky sme boli kedysi deckami a riesili sme podobne voloviny, a mali by sme to brat s rezervou... snad nechete aby 12 rocnym deckam v casopisoch rozoberali trebars temu zenskej obriezky?
hanba uz je, ked si taky casopis kupuje 20 rocna baba... to uz by som polemizovala o jej dusevnom zdravi... ale zakial to cita vekova kategoria pre ktoru je to urcene, je to ok...
a ak si vsimnete tie babeny co sem pisali "aky je to super casak".... lebo sem dali mail na azet... tak uz podla fotky vidite, ze maju 13 ci 14 rokov a budte radi, ze riesia taketo veci, lebo sami viete ako nadavate na baby v tomto veku, co riesia ci nie su tehotne...
aj ony raz vyrastu a budu citat nieco ine....
ved aj ja som ako decko citala bravo girl (aj ked teraz by som sa k tomu radsej ani nepriznala) a celkom normalne som presla na Evu...

sonka

kaťaaa... súhlasím s tebov a tiež si myslímj, že to pretekanie názorov aké je tu je totálne trápne. Veď každému sa páči niečo iné, každý má ten svoj časopis, kt. rád číta a každý má právo vyjadriTˇsvoj názor. Ale smiať sa z niekoho, či na ňho útočiť, že je taký a taký, že cíta to, čo ja nečím rada je fakt hlúpe a detinské.