Som bulimička?

Príspevok v téme: Som bulimička?
sonicka_ba

neviem s istotou povedať,že áno,dievča máš problém-si bulimička.neviem to,preto som prišla sem,aby ste mi odpovedali príp. poradili.

..skratka mám problém stým že nechcem pribrať a zvaracm jedlo,ale nie niekoľkokrát denne.
akoby som to vysvetlila..hm,mesiac má 30,31 dní.ja stých 30tich dňoch zvracam možno tak 24krát.
mám problém??

l

Akoze nahodou soms a dostala na toto forum, ani neviem, ci tu este niekto aktivne chodieva... len mam problem a potrebujem pomoct. Prejedam sa a neustale, neviem sa udrzat.. nedavno som schudla 12 kil, drzala osm prisnu dietu, poktorej mi ale vypadali vlasy a mam strasne problemy so zaludkom.. teraz. teraz akosi neviem odolat prehanadlam a casto ich beriem. Neviem, j emi divne, uz dlho sa tocim okolo toho isteho problemu a neviem si opmoct... neviem normalne jest, bud hlaudjem alebo sa prezieram, navyse uz tri roky osm vegetarianka a nejak mam problemy so zdravim cim dalej tym viac... rada by som sa ksontaktovala sniekym, kto ma podobne problemy, prip. ich prekonal, alebo sa odbone orientuje v tejto problematike. velmi pekne dakujem

elka

sonicak si na tom dbre ja to mám tak 31 dní a minimálne 72 zvracaní,to vieš niekoľko krát do dňa,ale najprv to bola anorexia,ale teraz posledné tri mesiace sa neviem udržať,skúšky a ta ,jem a potom hneď smer záchod

cheril

no neviem ako zacat, mam problem aj to neviem isto niekedy ked sa najem jedlo idem vyvracat a som na seba pysna pretoze som si povedala ze schudnem no lenze nechcem skoncit ako troska ale chcem byt chuda.potom sa mi to zacalo vymikat s pod kontroly a co zjem vyvraciam automaticky.som bulimicka?

rockerka

To teda mas! Navstiv vseobecneho lekara ten ta posle ku gastroenteologovi a psychologovi. Mozes si poskodit travenie a to vazne! Ak sa bojis pribratia, povedz si -Aj jamam predsa pravo na jedlo ako ostatny ludia! Lebo ostatny ludia nepocitaju kalorie!!!

sonicka_ba

A čo mám robiť,keď nemám nikoho,komu by som sa zdvôverila,a ku psychológovi isť nechcem.čo mam v tomto prípade robiť?:(

gabina

soni, si BULIMIČKA.
Bojíš sa pribratia a zvraciaš (je asi jedno, koľkokrát, robíš to vedome, opakovane a po jedle).
Anorektičky jedia minimálne, nezvracajú a jedlo v podstate do úst ani poriadne nevložia (to len info pre mariamaria)
Soni, neboj sa požiadať niekoho o pomoc. Neviem, koľko máš rokov a aký máš vzťah k mamine, sestre alebo kamarátke, povedz im o tom a popros ich, aby s tebou Tvoj problém skúsili riešiť, kým v tom nelietaš príliš dlho. vyhľadajte odbornú pomoc, nájdi si na nete psychológa zo svojho okolia a k tomu sa objednaj. Možno Ti poradí odborníka na PPP, možno sa Ti bude venovať, nie je to hanba a je to veľmi potrebné...
Držím Ti palce.