Mojej dcere nerastu vlasy má 2 roky

damaxy

no ja vám len napíšem,že v rodine máme všetci husté a vlnité vlasy a moja dcéra nemala skoro žiadne a len také jemné.Mal dva roky a ja nakúpené sponky a gumičky.Nedala som ju ostrihat,radila som sa s kaderníčkou a ona hovorila,že to nemá vplyv na hustotu.Ved ledva jej to narástlo,kdeže by som to dovolila ostrihat.Teraz má krásne vlnité husté vlasy,o ktoré sa stará ako asi nikto z rodiny.Takže neviem kde je pravda.Ako som uviedla na začiatku v rodine máme vlnité a husté vlasy takže je to aj dedičné i ked prvé roky života o tom vôbec nesvedčili.

aťa

Nati2006 skús, čo Ti radí Anka, ale ak si myslíš, že to nie je v poriadku, tak navštív s dcérkou kožného lekára,ten jej predpíše liečbu, väčšinou je na báze Panthenolu/ dúfam, že som názov napísala správne/. A ak ani ten nepomôže, tak doporučujem endokrinológa.

anka

mysli ze pomoze, skutocne som ti napisala pravdu.Mam dve dcery a obidve som vzdy strihala uplne na chalana a bolo mi jedno co si ludia o tom myslia.MOJE dcery maju krasne huste vlasy a su mi vdacne tak sa neboj z ludi nevyzijes vzdy si najdu nejaku temu.Pekny vecer

nati2006

Dobre aj ja som už nad tým premýšľala ale čo ak jej to nepomože no nič drž mi palce Ďakujem pekne a prajem pekný večer

ankat

moja dcera mala to iste mala blondave kudrlinky ale slabe a bolo ich malo. JEden den som si nasla milu pani kadernicku a zavelila som o.strihat do hola.PREDTYM som mojej dcere vysvetlila ze jej vlasy zhustnu a budu pevne.Toto sme urobili parkrat a potom uz len strihat nakratko Dnes ma dcera krasne huste vlasy kudrnate ale tmave.Takze sa netreba bat dnes je doba taka ze je vsetko moderne v tom je vasa vyhoda ja este dnes mam pred ocami ako sedela na kresle a slzy jej padali ako hrachy bolo to krute ale ucinne