Chrbtica?

RNG

Aduliena, moze to byt karpalov tunel(priskrteniue nervov v strede dlane tvrdym obalom.
Na odstranenie pomaha si dlan v strede natierat DMSO(gulkovy aplikator).
Pred tum si treba ruku dokladne umyt, vysusit, natriet DMSO a pol hodiny nechat posobit. Medzitym sa nesmies s tym nicoho dotknut. Potom si to dobre zmyjes cistou vodou.
DMSO je rozpustadlo a zmakci obal nervoveho zvazku, cim sa to priskrtenie odstrani.

aduliena

Tŕpne mi dlaň a takmer vôbec si necítim malíček na ľavej ruke. Čo to môže byť? Môže to byť od chrbtice? Mám počkať, či to prejde, či radšej zájsť k lekárovi?

laila

ahoj Iva, asi sme na tom tak isto. S nejakými odchýlkami, veď každý jedinec je iný. Po akom čase chodenia po doktoroch si bola na CT alebo MR?

ivana sucova

laila vies to je tak-mna konkretne miesto-krcna chrbtica ani velmi neboli ale vsetko dookola ano. zasklby svalov v rukach a nohach, trpnutie a hlavne slabost , clovek by nepovedal ze mam taku dg. ved ma aj posielali za psychiatrom!

mjanik

no vidíš a to je tá chyba,že používaš mnoho liekov miesto toho, aby si si vyliečila ten orgán ,ktorý je slabší.Dopovaním sa liekmi a vitamínmi utlmuješ tie orgány, ktoré to majú v tele vyrábať,získavať.