Svrbenie a povlak.....

Príspevok v téme: Svrbenie a povlak.....
moralezz

:)Zdravim vsetkych.Mam taky problem ze uz asi tri dni citim svrbenie na zaludi ale pod nim este viac ked si stiahnem prdkozku zda sa ze je to trosku vlhkejsie a svrby to hlavne tam pod zaludom...skusal som si skrabat a zisiel z toho taky bieli povlak co to moze byt?pls radnu na nejake domace liecenie:)dakujem

moralezz

Sak to ze som ju nepoznal rychlovka...kondom uz budem mat stale po ruke :D...tak skusim tu masticku dufam ze to pomoze...maju to na volny predaj?

zuzana175

no zrejme to mas tu mykozu a je mozne,ze si to dostal od tej zeny,ktoru spominas.aj ja sa teraz na to liecim.kup si aj masticku CANDIBENE..stoji 10sk:) a pomaha mi.drzim palce a nabuduce pouzi gumu alebo nechod do postele s niekym,koho nepoznas

moralezz

ja hygienu dodorziavam idotko...ale mal som sex s jednou holkou bez kondom usme sli tak ci som nechytil odnej nieco....robi sa mi povlak umyvam sa niekolko krad denne uz to tak nesvrby ale ten povlak no

RNG

Plesne a kvasne infekcie v okoli genitalii su obvykle dosledok nedostatocnej hygieny.
1% roztok GSE alebo este lepsie 2-3% oreganoveho oleja zamiesat do kokosoveho/olivoveho/mandliveho...oleja a pravidelne natierat. To je stary osveceny navod na tzv Jock Itch, tak sa nazyva tento problem v USA.

agina

zrejme sa jedna o mykozu. S tym si doma neporadis, este sa ti to moze aj zhorsit, ak s tym hned nepobezis k lekarovi.