Mooncup - menstruacny kalistek

GoFruit

articles.mercola.com
Foidika to je pre teba. A ja sa smejem na tvojej blbosti ak si myslis ze hygienicke vyrobky su zdravotne nezavadne. Mozno by nezaskodilo sa trochu informovat pred tym ako sa budes dobre smiat nad pravdou.

Gigi1188

Takže, objednala som si mestruačný kalíštek - TYP B pre ženy kt. ešte nerodili(velkosti sa líšia podľa výrobcu). Keď prišiel trochu som sa zhrozila lebo sa mi zdal hrubý, ale ked som sa naučila si ho aplikovať, nedám si nan dopustiť. Stačí ho "vylievať" a umývať dva krát do dňa - ja ráno a večer. Na wc môžete chodiť bez toho, aby ste ho vyberali - nič to neovplyvnuje a hlavne - celé dni ani neviem že mám menzes, perfektne tesní, nič necítim...Je super, už by som sa nevrátila k tampónom bieleným v chlóri.

BLABLABLABLA

PAAAANEBOZE,
TO NEMYSLITE VAZNE, ZE NIEKTO NEVIE ZE SI MA VYBRAT PRED SEXOM Z POSVY KALISOK ALEBO TAMPON?!?! KOLKO MATE PRE PANA ROKOV???
MIMOCHODOM PRI SEXE POCAS MENSTRUACIE NEJDE VIAC KRVI. PRAVE NAOPAK, VYLUCUJE SA HLIEN, KTORY AKOBY BRZDIL KRVACANIE. NEODSTRANI HO UPLNE, ALE SEX POCAS MENZES VOBEC NEROBI NIC S KLASICKYM OLUPOVANIM STIELKY SLIZNICE POCAS ZENSKYCH DNI. NESUVISI S TYM...
A KALISOK JE OMNHO HYGIENICKEJSI AKO TAMPON. PRE ZENY KTORE MAJU KADEJAKE PELSNOVE PROBLEMY JE JEDNOZNACNE LEPSI. ALEBO POUZITE BAVLNENE VLOZKY...

malaalam

baby a nie je to neprijemne, ked krvacate a zavadzate si tam ten kalisok? lebo toho sa docela bojim. To zavadzanie je take lahke ako s tamponom???

Servera

pouzivam ho uz viac ako rok. Som s nim nadmieru spokojna. V pohode s nim plavam, chodim na zachod (tampon treba vzdy menit)- myslim aj malu aj velku bez toho, aby som ho menila. Ale ja mam slaby menzes, takze mi uplne staci ho menit rano a vecer (aj to nieje ani tretina kaliska plna)a inak pohoda. Vobec nemyslim na to, ze mam menzes.
Trosku komplikovanejsie je to vyberanie...ale vzhladom k tomu, ze to robim iba doma v kupelni...je to v pohode.
Sex s tym ziadny nejde...logicky...
No a kedze ja nenosim pradlo...tak sa citim skvelo aj casoch menzesu a nepotrebujem ho.
Navyse kedze ta krv sa nerozklada (ziadny vzduch) tak to vobec nesmrdi...

tttttt

damian ty si asi debil.
ja pouzivam tampony uz asi 12 rokov a v zivote mi nic z nich nebolo. tak isto co mam dalsie kamosky, nic im z toho nie je. je to tak isto hygienicke ako vlozky. tak netrep sprostosti ze su toxicke

denisa

JA pouzivam men.kalisok a je to super pocit, prezit svoje dni v pohode a suchu. Vrele odporucam. Mam jeden volny novy kalisok uz s upravenou stopkou, ktora inak zavadzia a drazdi. Je od firmy MOONCUP, ktory sa u nas da kupit za 950,- S bez postovnaho. Ak by mal niekto zaujem poslem za 650,-