Mooncup - menstruacny kalistek

Artea

Tak potom preco pisu o cistotnom sexe? :/ ved akonahle sa ci uz kalistek alebo tampon vyberie, nie je tam ziadna cistota. Krv sa pocas aktu nezastavi, ba naopak, este sa zvysi a zacne krvacat viac.....

damian

Hlavne, ze doktori vam nehovoria o tom, ako tampony vysusuju sliznicu a ako to silno prispieva ku kvasinkovym infekciam mnohym inym problemom. Gynekologovia asi ani nemaju potuchy o tom, z coho a ako sa vyrabaju rozne tampony.

Artea

mna by zaujimalo,kedze vsade pisu aj o cistom sexualnom zivote,ako a ci je mozny sex.Pisat to pisu.Ale ja si to neviem predstavit.Ved predsa udom sa ten kalich musi stlacit dnu a tym by sa mohla tekutina z kaliska vyliat....? ako to pri sexe vlastne teda funguje?lebo o tomto tam vela rozpisaneho nie je.

damian

USIKO, Tvoj gynekolog nema ponatia o tom, co rozprava. Menstruacny kalistek nie je o nic menej hygienicky, ako tampony, ba naopak. Vacsina tamponov a vloziek je vyrobenych z toxickych materialov, hlavne z ropy, z coho maju zeny problemy a nevedia, z coho ich maju.

ssissa

Ahoj.Ja mam skusenosti s menstruacnym kaliskom Mooncup.Je to perfektna vec a konecne mam vyriesene moje problemi pri menzese.Ja som si ho kupila cez www.kalisok.sk. Nevahaj a skus,budes prekvapena ake je to jednoduche:o))))

slavka kosice

som z KOSIC a chcela by som si objednať menstruacny poharik ale dve su ovela lacnejšie takže ak by si nietko z KOSIC chel objednať poharik som ochotná si objetnať s vami. email daisinqa@gmail.com suhlasim aj s tým že by to prišlo k vám a prišla by som si pod ku vám. oplatí sa to lebo je to o dosť lacnejšie aj na balnom a celkovo.

ny-na

prave som si ho objednala, dost ma zaujala ta ponuka, uvidi­m, ci mi bude vyhovovat. Nemozem pouzivat tampony, aj s vlozkami je problem (kvasinky)iba obycajne a uz ma to prestava bavit...necham sa prekvapit a potom dam vediet :)