Sukničkár..dá sa polepšiť?

Príspevok v téme: Sukničkár..dá sa polepšiť?
funeral

Myslíte si, že je napraviteľný 19-ročný chalan, ktorý má priateľku a balí okrem mňa ďalších niekoľko dievčat? Je to normálne? lebo mňa neskutočne priťahuje a stačilo by málo aby som s ním bola, ale keď vidím, ako sa správal aj keď mal babu...už sa rozišli, preto začínam rozmýšľať čo s tým...ale nechcem, aby len dosiahol cieľ a vykašľal sa na mňa....povedal mi, že ma ľúbi, ale neviem, či to nehovorí každej...chlapi sú fest blbci :D

frida

moj pribeh, pises ze ked sa zalubi..... to zalubenie vsak nebude trvat vecne. moja skusenost je taka, ze suknickar ostane suknickarom.

mojpribeh

ahoj,no moj byvaly priatel bol suknickar,za jednu disku balil aj š dievcata,ale ked zacal chodit so mnou,akoby ho vymenili. nepoznala som ho predtym vedela som len od inych ze aky bol kym ma spoznal. myslim ze ked sa chlap ozaj zalubi,tak uz na ine nepomysli... nam to drzalo 3 roky a bolo to super,nedovoloval si ku mne proste iny clovek.

funeral

no asi to radšej nechám tak....má otrasné správanie k babám...berie ich ako veci...dnes doslova povedal, že si našiel novú obeť....takže to fakt nemá zmysel...potreboval by príučku..

livia3

je napraviteľný tak o 5 rokov..mala som takeho, co v partii prechadzal od jednej k druhej a nakoniec sa zastavil pri mne a snazil sa pol roka, kym som mu uverila, ze sa zmenil..jasne ze sa nezmenil, o 2 mesiace ma nechal. Pozri je to na tebe, ak si mlada, uzi si, budes mat pekne spomienky na vzrusujuce zazitky a bolave srdiecko ti potom niekto urcite vylieci. Ak ale hladas niehoho normalneho uz teraz, ruky prec. Potom si mozes len trieskat hlavu, ked ta necha...