Po kolkych dnoch zistim ze som tehotna?

Súvisiaci obsah

sob rudolf

Povedané po sto-prvý a iný krát, najspoľahlivejší tehotenský test je u lekára z krvi. Robiť si donekonečna testy z lekárne je z väčšej:) polovice ťahanie peňazí zo zúfalých žien a dievčat. Čiže ak si chceš byť istá, hor sa k lekárovi. Väčšina spomínaných príznakov môže po A, vyplývať z psychiky, po B, súvisieť s miliónom iných vecí. Takže tak, držím palec, nech to dopadne ako má.

linusa

ahojte,poprosila by som o radu....mala som s priatelom nechraneny pohlavny styk, ae myslime si, ze som mu hadam vcas podarilo vysunut tesne pred vrcholom....bolo to tesne pre kramami, ktore som tri dni po tomto styku aj dostala....tyzden a pol na to som si robila test a ukazalo, ze som nie tehotna, ale poslednych pat dni sa citim tak divne, neustale taky pocit, ze mi ide brucho prasknut a take krce v zaludku a v bruchu...teraz je to 19.den od pohlavneho styku a robila som si opat test a opat ukazal, ze som nie tehotna...myslite si, ze mozem tomu verit a tie priznaky mozu byt z niecoho ineho a ze si to len namyslam....DAKUJEM lina

lujza55

mala som nechraneny pohlav.styk, ale nespravil sa vraj, ale aj tak s bojim, a nechuti mi jest som normalna? mozem byt tehotna?ci si len namyslam?

SYSY

ahojte baby...potrebujem surne pomoc.zhruba pred tyzdnom som mala sex s priatelom,prvy krat a potom sme spolu fungovali este predvcerom a vcera som si dala tabletku ESCAPELLE,a to my uz meskaju kramy 3 den.mozem byt tehotna??prosim poradte mi,dakujem SYSY

dievcina

Ahojte, chcem sa spytat, mala som nechraneny styk vcera. Naposledy mi zacali kramy 23.7. po tom co som ich dostala az na 48 den. Normalne mam cyklus okolo 35 dni. Aka je tam pravdepodobnost otehotnenia? Nespravil sa do mna vraj, a bol to moj prvy styk...viem nezodpovednost ale tak stalo sa...

KATO11

Ahojte mam problem....som tehotna ak sme sa s priatelom milovali den po menstruacii ale on ho zo mna vytiahol?...mala som menstruaciu ak sa to da tak nazvat..lebo neprebiehala tak ako zvycajne...bola slabsia kratsia a tmavsiaa a prisla skor...vzdy ma pred menstruaciou bolia prsiaa ale teraz nic....a asi o tyzdem po nej ma zacinaju boliet prsia