Po kolkych dnoch zistim ze som tehotna?

Súvisiaci obsah

Morzsi

po 1O dnoch si múžes ak más známeho na gynekologii urobiť test na beta HCG v krvi a moči vyšetrenie sa robí na biochémii a je na 80 % správne

Bububu123

AHOJTE CHCELA BY SOM SA SPYTAT CI JE MOZNE ABY SOM OTEHOTNELA AK SME SA S PRIATELOM MILOVALI A PREZERVATIV OSTAL VO MNE NO ZISTILI SME TO ESTE PRED TYM AKO UZ "BOL". KED SOM HO VYBRALA BOLA V NOM NEJAKA TEKUTINA.MOHLO Z TOHO NIECO POJST AJ DOMNA? MOZEM BYT TAK TEHOTNA?

aluska

katusa mali nad tym rozmyslat pred tym sexom..myslim si ze kondomy su neni taka draha zalezitost v porovnani s potratom...a niektore zeny fakt rozmyslaju len vaginou a nerozmyslaju nad dosledkami...sexovat to by chcel kazdy ale niest zodpovednost uz nikto

willywonkaa

Milá Katuša, toto je diskusné fórum, tak si svoje urážky nechaj pre niekoho iného..tie baby čo radia tým slečnám, ktoré tu vyplakávajú či náhodou nie sú tehotne,aby začali brať antikoncepciu to myslia úplne dobre, lebo áno, milá katuša, keď nechcem mať bábo a mám štipku rozumu, tak tie tabletky sú práve na to...

Katusa13

Boze...niektu tu prosi o radu a nejaka picenka tu ide poucovat o antkoncepcii a neviem o com...nejaka mudrlantka...toto je diskusne forum a babizne tu sa tu chu len v klude poradi tak bolo by ekne ak by sa im nechal ich priestor a nepoucovalo sa ich o veciach, ktore vedia ale momentalne su v stave nudze...tak mile poucovatelky nechajte si to pre seba!!!

tinuska :P

help.....nemavam este prawidelnu menstruaciu ale teras uz 2 mesiace meska mala som krami asi dva dni max mavam 4 ... a od vtedi nic :-( mala som aj sex a jak obvikle bez len niesom si ista ci to nahodou do mna nedal...nestalo s ami to este preto trosku mosno stresujem ... potrebujem pomoct...