Po kolkych dnoch zistim ze som tehotna?

Súvisiaci obsah

sim

a vies, ze mas vtedy neplodne dni? ak to nevies na 100%, vseobecne vypocty nemusia vzdy zodpovedat tomu, ako funguje tvoje telo.
ale ak pises, ze neejakuloval, tak je velmi mala pravdepodobnost, ze by si bola tehotna.

maja1204

Ahojte.Potrebujem vedieť Váš názor.3 dni po menštruácii, teda v období neplodných dní, bez kondomu, je možnosť otehotnieť, ak sa do mňa chlapec neejakuloval?vďaka

colonel

tak toto je nebezpečné ak sa ti pleť z ničoho nič zlepšila, to robí embrio v tvojom organizme, gratulujem, aké meno mu dáš?

cicuška

dobrý deň, chcela by som sa Vás spýtať, či môžem byť tehotná s toho, že som mala pohlavný styk bez kondomu ale frajer sa do mna nespravil...necítim sa vobec žeby mi niečo bolo ale sa bojím, preto lebo sa mi zlepšila pleť len tak z ničoho nič, predtým som mala vyrážky a teraz už nie,,,je to normálne? Dakujem, za odpoved

majulik200

poradte mi prosim asi pred 3tyzdnami som mala styk urobil sa domna ale menzes prisiel ako mal len par dni meskal a bol dost silny a ubehlo tomu 2 tyzdne a stale ma boli v podbrusku a sa citim nafuknuta a menzes by mal prist o 9 dni bojim sa ci niesom tehotna mam si kupit test bojim sa ci uz nie je neskoro prosim poradte mi teraz

čupka

MNho Ja by som sa chcela opitat ze po kolkych dnoch od pohlavneho styku zistim ze som tehotna... a ze ci mi bude zle alebo co hm?

aluska

suzic tak asi ked ti brali viac krat krv tak by ti zistili tehotenstvo, ne???asi mas brusnu chripku...boze toto je uz chore..kazda si hned mysli ze je tehotna...

suzi99624

asi pred dvoma mesiacmi som mala nechraneni styk ale moj chlapec ma uistuje ze ze sa nesnesprawil…….robila som si aj testy ale vsetky negativ az po jednom mediaci aj cosi mi zacalo byt zle…mam zaludok na vode uz MesiAC,AJ PO NEMOCNICIACH som behala krw mi brali najmenej 5 krat…mam nafuknute brucho stale ..nutkanie na vracanie bolesti a krce v zaludku a newolnost cely den hlawne rano a je mi strasne zle kde nepapam ale kde mne je zo vsetkeho co zjem zle a sem tam aj pod bruskom krc MS som dostALA AJ PRVY MESIAC AJ DRUHY LEN TEN DRUHY BOLI TAKÉ SLABSIE, VYTOK MAM BIELY a za den aj 3 krat…A NAOZAJ NWM CO MAM ROBIT…PLS ..CO SI O TOM MYSLITE??..mohloo by to byt len žaludočné bolesti alebo prechladnutie tam dole??

blablablabla

Dievcata trtkat viete, ale biologiu neovladate. Tak si len dalej uzivajte ale az po svadbe. Potom nebudete v strese.O antikoncepcii vas ucia ale o zodpovednosti nie. Ste uz ako ciganky z osad.Tie su tiez vytrete.